SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny. Pilne:)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1453

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 567 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10585
Witam. Proszę o ocenę diety na masę.
Moja waga +/- 95kg.
Wzrost 183cm.
Aktywność: Praca będzie (pewnie magazyn czy coś takiego).
Sport: Siłka ok 4 razy w tygodniu i może piłka nożna max 2 razy w tyg (chyba w te dni musiałbym zjeść więcej).
Dodam, że do diety nie wpisałem czegoś takiego jak fix do potraw chińskich, który chyba będę dodawał do ryżu (jeden posiłek).
Może jakieś warzywa na patelnię albo żółty ser na ryż.

Proszę o rady itd:)
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 567 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10585
Zamówię i może po prostu dołożę zamiast jednej porcji gainera woreczek ryżu np. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 567 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10585
Dodam, że ta odżywka SFD gdzie wpisałem 100g to tak na prawdę 70g i do tylu gram są podane b/w/t i kalorię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdzie ta dieta?
Dopisz jescze jakie masz zapotrzebowanie kaloryczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 567 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10585
Wybaczcie, coś nie wkleiło mi linka. Teraz powinno być ok.
Dieta:
http://i.imgur.com/WGktLiL.png

Zapotrzebowanie:
http://i.imgur.com/3MoDl1v.png

Niby wychodzi 3700 kalorii ale wydaje mi się to dużo (na masę musiałbym pewnie z 4000 według tego).
Proszę o pomoc. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli uważasz ze to dużo 3700kcal to zacznij właśnie od tylu i powoli dodawaj.

Po co tyle tego gainera dałeś? Za dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 567 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10585
Po to, żeby podbić nim kalorie i węgle. Raczej nie chcę wydawać więcej na jedzenie jak i jeść tak dużo. Wolę wypić sobie te 3 razy po 70g gainera i wtedy nie będę w siebie wpychał jedzenia na siłę.

Ogólnie to wychodzi około 3.7k ale jeśli dodać do tego to, że będę smażył jajka na margarynie czy choćby owoce dodatkowe bądź warzywa na patelnię czy jakieś dodatkowe kanapki itd. to wyjdzie pewnie z 4k ogółem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
margaryne owoce i niektóre ważywa (ziemniaki, fasola, kukurydza) wliczaj normalnie


Sporo cukru ci wychodzi z tych gainerów 150g to dużo. A co do pieniędzy to raczej wyjdzie drożej niz jedzenie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 567 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10585
Planuje to stosować przez powiedzmy 3-4 miesiące (masa) a później odstawię/zmienię dietę/kupię lepszy gainer czy coś. Co sądzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lepszy gainer?
zdajesz sobie sprawe, że po tym nie bedzie lepszych efektów? To jest cukier + białko uzyskiwane z mleka.
Cukier to dla mnie ostateczność, i jezeli juz to rano ew. po treningu.

Zmieniony przez - Czesiek43 w dniu 2014-09-23 14:23:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 567 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10585
Nie będzie lepszych efektów po lepszym gainerze czy w ogóle po gainerze?
Ogólnie to chciałem gainera do podbicia kalorii oraz węgli oczywiście. Do tego dieta i taka kreatyna:
https://sklep.sfd.pl/Universal_Nutrition_Creatine_micronized_powder-opis481.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aerobik

Następny temat

Waga łazienkowa jaką wybrać

WHEY premium