SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 239
Dobry wieczór :) Chciałbym przedstawić wam swoją dietę i prosiłbym o wskazówki. Otwarty jestem na wszelką krytykę.

W styczniu tego roku ważyłem jeszcze 104kg i miałem około 95 cm w pasie. Stosując cały czas niżej zaprezentowaną dietę uzyskałem:

85kg i 77-78cm w pasie, mam 188cm wzrostu.

Od kilku tygodni moje wyniku w zasadzie stoją w miejscu, dlatego postanowiłem przedstawić swoją dietę na tym właśnie forum, z którego dotychczas korzytałem wyłącznie jako czytelnik.

Chciałym jeszcze dodać, że w 2 posiłkach pojawiają się "zielone" warzywa w ilościach dość sporych, nie uwzględniłem ich w mojej tabelce.

Otwarty jestem na wszelką krytykę. Jem tak dzień w dzień i wcale nie jestem niewolnikiem kurczaka i ryżu, jadłbym kamienie, żeby tylko dojść do celu. Redukowałem systematycznie węgle, dlatego mam ich aktualnie tak mało.

Ćwiczę 4 razy w tygodniu (siłownia). Trening siłowy + przynajmniej 1h koszykówki dziennie. Fotki wstawię później, póki co idę spać. Dobranoc :)











Zmieniony przez - WestZG95 w dniu 2015-08-30 09:14:57
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 239
Zrzut diety

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Co Ci powiedzieć mamy dieta dobrze ułożona, zamieniaj źródła tłuszczy: Tłuszcze:
Olej kokosowy,wiórki kokosowe,olej lniany,awokado,masło orzechowe,orzechy,,masło klarowane,olej mct,pestki dyni,jajka,tłuste ryby:makrela,łosoś, Tłuste mięso: golonka,boczek itp. Węgle dałbym okołotreningowo bo masz ich mało, resztę dnia jechałbym B+T. Posiłek typu sam kurczak trochę lipa, rozłożyłbym na posiłki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 239
Zacznę urozmaicać troszkę źródła tłuszczu. Postaram się w dni nietreningowe jeść B+T.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza redukcja !!!

Następny temat

dieta - pytania

WHEY premium