SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 647

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Płeć

Kobieta

Cel

schudnięcie

Waga

67-70

Wzrost

169

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

25-28%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca/ 6-7 snu

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

5x w tyg plus cardio 3x

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Stosowana lub planowana suplementacja

dobry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 176
Cześć,
bardzo proszę o ocenę 'dietki redukcyjnej'. Mam 23 lata, ważę ok. 67-70kg (dawno się nie ważyłam) i trenuję bardziej fitnessowo-interwałowo 5x w tygodniu (tak wiem, zaraz powiecie że Chodakowska to g****, ale zwyczajnie lubię tą formę ćwiczeń i sprawia mi to przyjemność), plus 3x cardio w tygodniu.
W internecie ciężko o informacje na temat diety pod fitness, ale wiem, że potrzebuję dużo energii. Mój cel to dobicie do 1700-17500 kcal, na razie ciężko mi idzie. Korzystałam już z diety potreningu.pl, ale niestety nie zgadzałam się z narzuconym jadłospisem, było w nim bardzo dużo tłuszczów oraz owoców na kolacje.

Co do węgli, wiadomo na przemian z ryżem brązowym/makaronem/soczewicą itd.
Szejk o 16 - wtedy zazwyczaj wracam z pracy.
Bardzo proszę o pomoc, nakierowanie, co powinnam dopracować, czy proporcje makro mniej więcej ok- i jak to jest z warzywami - czy się je wlicza czy nie? Czy taki jadłospis w ogóle nadaje się pod takie treningi?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Kcal myślę za mało o wiele jak na tą aktywność, białka za dużo daj do 110g. Daj więcej tłuszczy znacznie więcej, u facetów to morderstwo a u kobiet-masakra. Dieta jest okej tylko wywal wafle na noc i jogurt.Dieta jest bez tłuszczy, do poprawyu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Brak tłuszczu i w dodatku słabe proporcje między o3-o6 dodaj tłuste ryby ( makrela,łosoś,śledź) a dla edukacji odwiedź ten dział też :https://www.sfd.pl/Ladies_SFD-f403.html
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 176
Właśnie chciałam odwiedzić, ale strona nie działa, stąd post tutaj. Dzięki za opinię.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taka dieta

Następny temat

Dieta na mase do oceny.

WHEY premium