SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2894
Waga:92kg
wzrost: 190cm
wiek:17
cel:redukcja
TDEE: 2650kcal
rozklad BWT: 2/2,5/1
trening: push/pull/legs + później dorzucę aeroby po treningu

Śniadanie

platki owsiane 60g
mleko 150ml
WPC 25g
olej lniany 20g

Śniadanie II
chleb ciemny 100g
kurczak 100g
+warzywa

Obiad (orientacyjnie)
mięso 30g białka
kluski/ryz/ziemniaki 65g
tłuszcz 10g
+warzywa

Po treningu
ryz 65g
kurczak 100g

Obiad II
ryż 65g
kurczak 100g
orzechy 30g
+warzywa

Kolacja
4 jajka

Ogólnie wychodzi 2570kcal. Pierwsze 2 tygodnie tak, później dorzucam spalacz, następny tydzień aeroby, później zmniejszam WW. Okołotreningowo BCAA
I jeszcze mam pytanie. Czy od razu po treningu mogę jeść ryż + kurczak czy dać carbo z 50g? Jeśli carbo to jak to wliczać do diety?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Dieta może być, urozmaicaj źródła tłuszczów, po treningu normalny posiłek wystarczy, carbo niepotrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Bf nie znam ale na mój gust mało kcal ja przy 94kg na 3000 redukuję. Za szybko z kcal jak zejdziesz to z góry redukcję na straty spisujesz. BCAA niepotrzebne, katabolizm żeby zaistniał byś musiał ponad 30h nic nie jeść i zapieprzać dużo. Spalacz sobie zostaw na końcówkę wycinki. Jedz 30-45 min po treningu, daj hormonom wyrzuconym po treningu poszaleć a nie je od razu insuliną blokujesz od węgli. Olej carbo lepiej jedz owoce a jak coś to je wliczaj normalnie, bo to przecież cukier.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3100
Zdecydowanie Carbo niepotrzebne. Ryż możesz jeść po treningu z kurakiem,ale odczekaj te 30min aż organizm "ochłonie":)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zamiast chleba ?

Następny temat

Co można podjeść

WHEY premium