SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9587
Witam
Prosiłbym o poprawę stosowanej przeze mnie diety... Niestety nie waże jedzenia, ale dawkuje na oko stąd waga, którą podaje może nie być idealna...
1 posiłek
Płatki owsiane około 30 gram
Orzechy i rodzynki garść
300ml mleka 0,5% + 30 gram odżywki białkowej
2 posiłek
Serek wiejski 200 g
jogurt owocowy 150 g
pół woreczka ryżu
3 posiłek
pół woreczka ryżu
pierś z kurczaka około 200g
warzywa
4 posiłek przed treningowy
pierś z kurczaka około 200g
warzywa
i dodatkowo jakieś 30 min przed treningiem jakieś węglowodoany przeważnie 2 banany lub kleik ryżowy na wodzie
5 posiłek zaraz po treningu
woda+ 30g odzywki białkowej
plus jakieś węglowodany (banany + kleik)
6 posiłek
5 białek z jaj i 1 zółtko
serek wiejski
3-4 kromki razowego pieczywa z serem zoltym i pomidorem

Jak jestem głodny to dodatkowo na noc wypijam białko 30g z wodą...
Między czasie gdy jestem głodny dojadam orzechy włoskie lub masło orzechowe...
Obecnie ważę około 85 kg.
Co byście zmienili, dodali...
Aha zupełnie zapomniałbym o płynach... Oczywiście staram się pić jak najwięcej wody udaję mi się wypijać około 1,5 litra + tyle samo na treningu... Dodatkowo 3-4 herbaty zielone a czasami jak mam ochotę to sok pomidorowy lub wieloowocowy...
Z góry dziękuję za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9587
Do 1 posiłku zapomniałem dodac około 30 g otrębów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
3-4 kromki razowego pieczywa z serem zoltym i pomidorem-na noc kompletnie sie nie nadaje. Pamietaj tez zeby nie przeginac z owocami. Jogurt owocowy zamien na naturalny.Soki owocowe czy maslo orzechowe to tez syf.a poza tym to ile tam Ci wyszlo wegli,bialka,tluszczu??? I jakie jest twoje zapotrzebowanie?
I jaki jest w ogole Twoj cel?

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9587
Domyslam sie, ze ostatni posilek musialbym zmienic. Jednak wieczorem po treningu jestem cholernie glodny i taki posilek jaki jadam pozwala mi na nie dojadanie w nocy :) Wczesniej jak jadlem posilki mniej kaloryczne i bez weglowodanow to budzilem sie w nocy i musialem zjesc cos slodkiego :) Soki owocowe pije maxymalnie raz na 3-4 dni po 300ml, kiedy mam na nie ochote, wiec nie jest to jakies nalogowe zjawisko. Odnosnie masla orzechowego to jest ono palaszowane jeszcze rzadziej :)
Odnosnie liczby kalorii to jej nie liczylem...
Celem jest przybranie na masiem przy minimalnym otluszczeniu ciala...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak nabrać masy i mięśni, żeby było coś widać???

Następny temat

KTO SIE ZNA NA PRODUKTAH ??

WHEY premium