SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny, redukcja 105kg endo

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 169
Witam!
Proszę o ocenę przykładowego dnia na redukcji.
Do każdego posiłku ryż&kurczak dodaję jeszcze sporo warzyw, jednak nie wpisałem ich w bilans. Oczywiście cziken zamieniany z indykiem, ryż czasem z kaszą.
Ryb nie jadam, więc dodatkowo omega3 w tabsach.
Plan dnia dość ostry (uczelnia, praca), więc jedzenie robię rano i w pudełkach mam przy sobie. Praktycznie od śniadania do ostatniego posiłku muszę jeść to co przygotowałem rano.

Proszę o konstruktywne uwagi.

Z góry dzięki




Zmieniony przez - Sajbul w dniu 2014-05-04 21:55:07

Zmieniony przez - Sajbul w dniu 2014-05-04 21:55:48
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11162
Smakuje Ci 3 razy dziennie to samo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
ja bym jeszcze dał troche tłuszczy z rana (oliwe z oliwek, tran, olej kokosowy, orzechy) i w/w (np. owsianka) i tego banana w sumie też bym do sniadania dorzucil.. np. do owsianki pokroil na kawalki i razem wymieszal, do tego orzechy jakies albo np. z 10g wiórków kokosowych (tłuszcze) .. a poza tym, to nie wiemy jakie jest Twoje dziennie zapotrzebowanie kaloryczne, czy jestes na deficycie czy nie itp.

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 169
Kaloryczność jest w porządku. Co do ryż&kurczak kilka razy dziennie, uwielbiam kurczaka z ryżem i mógłbym właściwie tylko to jeść, więc problemu nie ma.

Ok, zrobię tak jak radzicie. Dziękuję bardzo za info ;)

Zmieniony przez - Sajbul w dniu 2014-05-05 00:56:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28
coś do jajeczka proponuje i bedzie git
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Dieta redukcyjna do sprawdzenia

WHEY premium