SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny, masa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 43
Dieta:
6:00 płatki owsiane(100g) z mlekiem(200g)
9:00 Kanapka z salami(kurczakiem czasem), serem żółtym, sałatą i pomidorem.(może być majonez i margaryna? Jak nie to słyszałem, że pasta z awokado jest w porządku(?)
11:00 2 Banany/jabłka/pomarańcze
13:00(15:00) kurczak/ryba + ryż/kasza+ surówka
17:00(19:00) – przed treningiem kanapka taka jak o 9:00
21:00(22:00) – nie mam pojęcia jak będę głodny, czasem mam ochotę na drugi obiad, czasem starczają mi banany/kabanosy/płatki
Nie wpisuję dokładnie wartości bo siedzę na uczelni często od 7:30 do 19:00, często mam okna i trudno mi dokładnie pisać co i ile mi wyjdzie w jakich godzinach będę jadł dokładnie, już nie mówiąc, że treningi będę miał określoną ilość razy w tygodniu(3 razy siłka, raz badminton, raz ścianka wspinaczkowa, jak się uda – może joga w przyszłości), ale o rożnych godzinach. Macie jakieś rady? A, jeszcze: 21 lat, 175cm, 64kg. Gdzie mogę znaleźć orientacyjne wagi produktów np. w kanapce? Jak wpisywałem w kalkulator to nie miałem pojęcia czego jest ile.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10283
po takiej kanapce to ja bym chyba nie mial sily cwiczyc :) ogolnie dieta kiepska. ta kanapka to chociaz z ciemnego pieczywa? majonez i margaryne wywal. mozesz dac prawdziwe maslo, nie wiem jak z ta pasta bo nie wiem co jeszcze oprocz awokado sie w niej znajduje. samo awokado jest ok. skoro masz oka na uczelni to bierz zarcie w opakowaniach i wcinaj na uczelni, godziny nie sa az tak wazne. poza tym ciezko cos wiecej powiedziec bo nie wyliczone zapotrzebowanie i nie wiadomo czego ile dostarczasz. tego nikt za Ciebie nie wyliczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Nie wpisałem ostatniego posiłku, bo nie do końca mam pomysł, usunąłem to o czym mówiłeś. Sugestie? Mało kalorii chyba, prawda?Oczywiście dorzucam jeszcze owoce i wyżywa, ale nie wpisywałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146
Mało mięsa wg. mnie za dużo sera tłustego. Dorzuć sobie ze 2-3 jajeczka, ja zjadam cale bo mam od własnej kury wiec szkoda wyżucać- tanie dobre jakościowo białeczko. I policz swoje zapotrzebowanie bo od tego powinieneś zacząć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 698
Twaróg jest tanim źródłem niezłego białka . W twoim przypadku jego zaletą będzie długi czas wchłaniania po za tym pomyśl o piersiach z kurczaka, jajkach, rybach i więcej też ww(ryż brązowy, pieczywo czarne, kasze grube, płatki góski/zwykłe) i tłuszczy(oliwa z oliwek, orzech włoskie, słonecznik) . Nie zapomnij też o wodzie i warzywach .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10283
malo kalorii. oblicz swoje zapotrzebowanie to bedziesz wiedzial o ile za malo https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html
ostatni posilek daj jakies ww zlozone i bialko bo tego w diecie brakuje. poza tym bedziesz po treningu i pasowalo by zjesc normalny posilek. brak zdrowych tluszczy z ryb, oliwy czy orzechow. najwiecej z tego sera i salami co nie jest do konca dobrym pomyslem. zamiast tego salami sam zrob wedline, wyjdzie pewnie taniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Kalorie 2898.52
Węglowodany 55% 1594.19kcal = 398.55gram
Białko 15%% 434.78kcal = 108.7gram
Tluszcz 30% 869.56kcal = 96.62gram
Za twarogiem niestety nie przepadam. Ryby nie dawałem bo będę ją jadł na zmianę z kurczakiem, żeby nie jeść non stop tego samego. Tak samo w kanapkach – raz będzie kurczak raz salami, czasem tuńczyk.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Chyba trochę mało widać w tej tabeli, tu jest lepiej:
https://picasaweb.google.com/109394148416078334424/21Lutego2013#5847325358874113938 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
za duzo salami za malo weglowodanow jak dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Coś więcej? Jakieś sugestie na co to zamienić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
zamiast salami zrob sobie sam wedline albo jedz jakies mieso/rybe. co do wegli to np o 17 zjedz kasze/makaron pelnoziarnisty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jesc

Następny temat

Dieta oceny i sugestie

Fruzelina