SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do korekcji/oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 848
Witam wszystkich serdecznie:)
Zwracam się do was z prośbą o sprawdzenie i poprawienie diety. Moim problemem jest to ze jestem niejadkiem, z rana ciężko bardzo mi coś zjeść (zmuszam się i póki co działa), poza tym jem w małych ilościach, dlatego też niestety jestem zmuszony wspomóc się suplementami. Co prawda jeszcze nie kupiłem ale mam w planach na dniach kupić. Moim celem jest zrzucenie sadełka, tłuszczu który odkładał się przez dobrych 5-7 lat oraz doprowadzenia ciała do ładnej muskularnej budowy. Ćwiczenia będę wykonywał w domowych warunkach, mam do dyspozycji sztangielki oraz ławeczkę skośną, do tego aeroby i basenik.


Wiek: 27
Wzrost: 172cm
Waga: 87kg


Zapotrzebowanie na kalorie: 3336kcal (wyliczone za pomocą jakiegoś kalkulatora na necie)





Zmieniony przez - luszak w dniu 2013-02-08 20:57:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 863 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42581
kcal najlepiej wylicz tutejszym sposobem, jest w tematach podiweszonych, jezeli nie mozesz jesc rano to zwyczajnie tego nie rob, mozliwe ze ten posilek niszczy ci apetyt(tez mam porblem z jedzeniem do godziny 12) przede wszystkim zmien platki na owsiane, chleb pszenny, szynka kanapkowa, ser salami out, ryz polecam wybrac inny niz bialyi tunczyk z puszki nie codzeinnie, a przede wszystkim ogranicz jedzenie z prochu, to ma byc twoje uzupelnienie a nie polowa zapotrzebowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2395
za mało jedzenia, za dużo odżywek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
dodaj warzyw do diety,na początek ustaw bilans kcal na zero-potem będziesz ucinał kcal

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 848
ok posluchalem i teraz wyglada to tak




Zmieniony przez - luszak w dniu 2013-02-11 17:54:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
jeśli bardzo chcesz w diecie mieć odżywki to zostaw je tylko po treningu-hard mass czy carbo-w miejsce pozostałych posiłków daj konwencjonalną żywność
Słonecznik ma słabą proporcje kw.tłuszczowych,więc zamień go na orzechy włoskie/migdały/pestki dyni.
Jeśli sok to tylko wyciskany przez Ciebie,niekupny
Jeśli jogurt i inne przetwory mleczne to tylko naturalne

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 970
chleb żytni wywal na inny posiłek,a orzechy wcinaj między posiłkami,bo przed snem będą ciężko strawne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja

Następny temat

Konieczna dieta?

WHEY premium