SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do konsultacji/poprawki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 81
Odesłał mnie na ten dział bardziej doświadczony forumowicz ( chwała mu za to:) ) Otóż ułożyłem sobie dietkę na mase pod trening FBW waże 69 kg wzrost 178 cm oto ona :

Śniadanie 6 - 00
Płatki owsiane 80g
Mleko 0,5% 300g
Biały ser 100g

II Śniadanie 8:30
Jajecznica z 5 jaj
Bułki razowe 2szt.

III Posiłek 12 - 20
Serek wiejski 250gr
Pieczywo razowe 150gr

Posiłek przed treningowy
Filet z kurczaka lub ryby
Ryż 80 g
Oliwa z oliwek 10g

Od razu po treningu
tu mam problem

Posiłek po treningowy (ok. 40 min. po treningu)
Tuńczyk w oleju
Pieczywo razowe

Kolacja
Biały ser 100gr
Oliwa z oliwek

To jest moja dieta w celu uzyskania masy tylko mam pewien problem jesli chodzi o 2 posiłek i posiłek potreningowy. W 2 posiłku nie mam mozliwosci zrobienia sobie w pracy jajecznicy... wiec jesli bym mogl prosic o cos zastepczego bylbym wdzieczny no i posilek potreningowy chcialbym jakis produkt ktory łatwo bd mozna przetransportowac autem na siłke no i zeby jak wystygnie był nie dobry... wiec najlepiej cos co by smakowało na chlodno i bylo niedrogie moze jakas kiełbasa sucha albo kabanosy czy ten napoje proteinowe, albo samo białko?

telefon

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7050
przez te 40 min wystarczy ze zjesz weglowodany proste, natomiast lepiej zebys mial kasze/makaron/ryz + kurczak/wolowina/rybka + oliwa jako potreningowy wsadz to w te pojemniczki plastikowe i podgrzej jakos :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3554
Heh jestem praktycznie tego samego wzrostu (176cm) i wagi (70kg) i tez wracam na silke po pol rocznej przerwie :) Tak samo ulozylem trening FBW

Jezeli nie mozesz zrobic jajecznicy to zrob sobie do pracy jakies pozywienie rano. Ja naprzyklad mam w szkole sklepik i robia tam fajne bulki za 2zl, zazwyczaj jest to graham, albo bulka z ziarnami (pestki dyni, slonecznik itp) a w srodku jest pokrojone ugotowane jajko, pare lisci salaty i szczypior, zazwyczaj kupuje taka sobie 1 i druga grahamke z serem poltustym i kielkami.
Ale polecam wrzucic plasterki ugotowanego kurczka wrzucic naprzyklad
Mozesz dac jakis owoc np: jablko, banan

Zaraz po trenignu bede pic monster mass, niestety do domu wracam okolo 1 godziny (prawko za 6 miesicecy dopiero) i zaraz po treningu bede pic gainera. Moze to bedzie dobre? A jak wrocisz do domu zjesz pozadny posilek a nie jakies kabanosy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 81
Wiesz własnie słyszałem ze te jakies kabanosy albo suche kiełbasy są świetnym dodatkiem aby przybra na masie ale moze się myle:)Z gainerem sie pozniej pobawie ew. jakis napój proteinowy w nocy albo batony proteinowe.

telefon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
"Wiesz własnie słyszałem ze te jakies kabanosy albo suche kiełbasy są świetnym dodatkiem aby przybra na masie ale moze się myle:"
8-0 co wy ludzie już nie wymyślicie
a może by tak podnieśc bilans i będzie szło do przodu ?

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka na masę do sprawdzenia

Następny temat

Z czym jeść?

WHEY premium