SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do Oceny,poprawy,sugestie..

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43609
Obecnie Kalorie na poziomie 2500 ( 2.1g b, 2,7-3 g ww, 0.8-1 g t) i utrzymam ten stan tak dlugo jak waga pojdzie w doł. Pożniej chcialbym zejsc do 2g wegli i podnieść białko do 2.3-2.4. bedzie ok?Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
jak na 6 tygodni bez szału, ale ważne, że progres jest. Z BTW sam kombinuj, co najwyżej stracisz kilka tyg sylwetkowo ale zyskasz doświadczenie.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43609
wiem że że nie poszło sporo kg,ale własnie pierwsze dwa tygodnie sprawdzałem kiedy bedzie minus kaloryczny i zacznie spadac waga i dopiero od prawie trzeciego tygodnia zaczela iść w dol, a po drugie to zalezy mi na zatrzymaniu w duzej mierze wyników siłowych,i nie chce z tygodnia na tydzień ciąć wegli zbyt ostro,bo juz powoli odczuwam zmeczenie z ich powodu. Od Tygodnia tygodnia wprowadziłem Scorcha,po jego zakonczeniu myśle o lipo 6 black ultra concentrate ma yohimbine i chyba geranium wiec pomoże na pewno. Mój Cel to jakies 84-85 kg wiec jest do zrobienia bez problemu,z czego jak każdemu,zalezy mi by mieśnia poszlo jak najmniej :)Redukcje moge ciągnąć nawet do końca maja,polowy czerwca wiec bede eksperymentowal.Pozdro

Zmieniony przez - Nelsonek1987 w dniu 2013-04-13 15:40:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
siła na prawidłowo przeprowadzonej redukcji śmiało może wzrosnąć, a i efekty można osiągnąć dużo lepiej niż u Ciebie. Ale ważne, że jesteś sam zadowolony.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43609
siła smiało moze wzrosnac,moze i tak pod warunkiem gdy ktos ma dobre predyspozycje genetyczne.Ja takim nie mam wiec niestety musze walczyc z tym co mam.pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
a skąd taka teoria ? genetyka to usprawiedliwienie dla słabych.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43609
Wiec niestety jestem słaby ,no cóż :) ale sam przyznasz że spora ilość uzytkownikow tego forum odnosi spadki siłowe na redukcji,to znaczy że ta spora część Osób kaleczy diete i dobór cwiczeń ?Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
tak pewnie jest.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2577
mi tam siła ładnie wzrosła na redukcji :DD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43609
to tylko pozazdroscic bo u mnie narazie w miejscu,przy 4 kg w doł ale juz czuje że to kwestia tygodnia dwoch gdzie bede musial zejsc na każdym ćwiczeniu o 3-4 kg. Ale Gratka dla Ciebie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dzienny bilans węgli i białka

Następny temat

Podstawowa przemiana -temat na nowo

WHEY premium