SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do "Formy na lato"

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046


Witam, mam taką diete jak w załączniku i czy jest ona dobra? Ćwiczę teraz cykl I z "Formy na lato" by Michaił. Na kolejne cykle będę chciał zmniejszyć bilans na zerowy [albo ujemny].


Moje zapotrzebowanie to - ~3600kcal
130 b / 144 t / 432 ww
1.8g/kg / 2g/kg / 6g/kg

W diecie:
155,5 b/ 206,3 t / 411,5 ww
3700-3900 kcal

Ten koktajl jest nie wliczany/nie jem go.
Powiedzcie co jest źle i co zmienić.
Pozdrawiam all
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Jak dla mnie to malo posilkow i malo bialka w dwoch pierwszych posilkach i po treningu i nie rozumiem co robi miod w ostatim posilku? Najlepiej wrzuc jeszcze raz diete dodaj 1 posilek rozloz bialko rownomiernie z tym ze wiecej daj w posilku potreningowym. Tluszcze rowniez rownomiernie rozloz i dodaj warzywa

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
Wiecej posiłków nie da rady, jestem w szkole od 7-15/16.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Wszystko da rade. W sumie masz tylko 3 posilki bo tego czwartego nie licze. Nie ma problemu, bierzesz kanapki do szkoly lub zarcie w pojemnik. Mozesz kupic gainera

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
No ja tu widze 5 posiłków
Może nie każdy ma takie same wartości, ale wydaje mi się że podobne diety też inni maja [chodzi o ten ostatni]. A do szkoły zabieram kanapki.


I znów nikt nie chce się wypowidać

Zmieniony przez - Nick126 w dniu 2006-02-24 19:08:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 356
Forma na lato... znam ten ból. Sama się biore od środy i mam nadzieję, że zdołasz osiągnąć zamierzony cel przed ostatnim czerwcowym dzwonkiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAK ZWALCZYC POCZUCIE GŁODU..POMOCY!!!

Następny temat

DIETY WYSOKOTLUSZCZOWE-NISKOWEGLOWE powoduja DEPRESJE

WHEY premium