SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta dla początkującego. Co sądzicie o tej?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 558


I co sądzicie? Co poprawić/dodać? Zaznaczam że nie mogę żreć kreatyny ani tym podobnych. Zależy mi na sile i na masie.

Moje dane

wiek 14 lat
waga 78 kg
181 cm wzrostu
35,5 w bicepsie i 104,5 w klacie
biore 80 kg na klate i zależy mi przede wszystkim na wyniku w wyciskaniu i obwodzie łapy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
poczytaj posty podwieszone ! Diete oceniam na 1+

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
czlowieq masz 14 lat. juz nie raz sie polecalo osobom w twoim wieku jedzenie normalnie a nie kombinowanie diet. a jezeli chcesz to musisz nauczyc sie elementarnych rzeczy. po pierwsze post qazara o robieniu masy. masz podwieszony pod moim avatarem.

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
dieta niestety porazka - poczytaj posty podwieszone (nie tylko "pod" avatarem Milosza )

Zmieniony przez - Sachem w dniu 2005-06-24 20:48:05

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
poraszka , załamka
poczytaj lepiej

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 558
stosując tą dietę przytyłem od 10 kwietnia 10 kg i życiówa w wyciskaniu wzrosła z 60 kg do 85 (dzisiaj tye wycisnąłem). Więc nie wiem co jest w niej źle. Białka dostarczam odpowiednio, węglowodanów też, więc nie wiem co jest nie tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14530
Jesli przytyles to zapewne nie dzieki tej cudnej diecie tylko dzieki batonikom i ciescie ktore jadles pomiedzy posilkami.Na wzrost sily diete tez raczej nie miala wplywu.Co tu duzo pisac dieta beznadziejna-brak zdrowych tluszczy jedyne co dobre to odstepy pomiedzy posilkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 232 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4110
hehe fes ze zjesz 200 g ryzu +300 twarogu <lol> mi sie 100 g nie chce jesc :P

!!.. nie ma masy nie ma klasy ..!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomozcie mi - nie wiem czy dobry dział ?

Następny temat

zapotrzebowanie energetyczne

WHEY premium