SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta dla osób ze słabym trawieniem.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 909

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 223
Nie potrafię dodać zrzutu w tamtym temacie, więc założyłem nowy. Postaram się odpowiedzieć tutaj na odpowiedzi osób które pisały w tamtym temacie.
Jeśli chodzi o smażenie to też się nad tym zastanawiałem, że jest go za dużo, ale w końcu to olej kokosowy (niby zdrowo) więc zostawiam wam to do opinii. Jeśli chodzi o sos to nie wiem czy widziałeś makro składniki i skład, ale wydaje się być spoko. Złych słów o maśle orzechowym jeszcze nie słyszałem, ale możliwe, że w tym tkwi problem. Jeśli chodzi o wodę to zależy czy są to dni treningowe lub nie. W dni nie treningowe jest to około 1 - 1,5 litry. W dni treningowe + 1 - 1,5 litra.
Z góry dziękuje za każdą odpowiedź, pozdrawiam.

''Jeśli jesteś wytrwały w dążeniu do osiągnięcia celu, zdobędziesz wszystko, czego tylko zapragniesz'' - Mike Tyson

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 223
Jest mała pomyłka z makaronem. Raz jadam taki jak widać, a raz z Tesco pełnoziarnisty z mąki durum.

''Jeśli jesteś wytrwały w dążeniu do osiągnięcia celu, zdobędziesz wszystko, czego tylko zapragniesz'' - Mike Tyson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Dorzuć jeszzce ankietę, bo nic o Tobie nie wiemy. I pytania: ile jadłeś wcześniej i jak? Co wprowadziłeś czego wcześniej nie jadłeś? Jak dla mnie - to masz sporo tłuszczy - one są ciężkostrawne i w ogóle sporo kcal - może za szybko podniosłeś kalorycznosć i organizm musi się przyzwyczaić do większej ilości jedzenia. Masło orzechowe jest kiepskim produktem http://potreningu.pl/articles/1506/smieciowy-produkt-ktorym-zajadaja-sie-sportowcy-wierzac-ze-jest-zdrowy. Ogórki wbrew pozorom też są cieżkostrawne, pomidory jeśli jedzone ze skórą, też mogą być uciązliwe. Osobiście nie jestem w stanie zjeść makaronu pełnoziarnistego - mój przewód pokarmowy go nie toleruje. Białka też masz dużo, też może obciażać organizm ale coś wiecej będzie można wnioskowac po dodaniu ankiety.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Olej kokosowy jest tłuszczem stabilnie termicznym bowiem unikaj agresywnego, długotrwałego smażenia. Podczas tego rodzaju obróbki termicznej zawsze powstaną pewne ilości związków szkodliwych, ale można to ograniczyć. Możesz również gotować na parze, w wodzie, dusić, piec.

Problemy trawienne mogą mieć charakter wielokierunkowy.
Wstaw pełną ankietę działu.

W Twojej diecie tego typu objawy mogą wywoływać zarówno lektyny zawarte w maśle orzechowym, fruktany lub gluten zawarty w zbożach ,zbyt wysoka podaż białka czy za szybkie jedzenie. Ciężko w jednoznaczny sposób to określić nie mając żadnych podanych informacji na Twój temat, bardzo możliwe, że masz nadwrażliwość lub alergię na jakiś składnik, tudzież ekosystem jelitowy byłby zaburzony. To tylko teoretyzowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 223
Jestem lajkiem na tym forum i nie potrafię dodać ankiety.




Zmieniony przez - RunYourDreams w dniu 2017-05-19 23:55:01
1

''Jeśli jesteś wytrwały w dążeniu do osiągnięcia celu, zdobędziesz wszystko, czego tylko zapragniesz'' - Mike Tyson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Przekopiuj po prostu ankietę i wypełnij ręcznie.
Nic trudnego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czyste aminokwasy zamiast bialka

Następny temat

Dieta na redukcje do oceny 63kg

WHEY premium