SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta dla lubiącego sobie pojeść

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 591
cześć,

po 3 miesięcznej przerwie w treningu siłowym i diecie teraz znowu chcę wrócić to treningów i jakieś diety. Mam 187 cm wzrostu, budowa ciała masywna, w tej chwili dużo tłuszczu brzuch urósł itp.. Mam skłonność do szybkiego tycia i wolnego spalania tłuszczu. Chciałbym jednak zasięgnąć poradę jaką dietę mogę wybrać z już gotowych. Napiszę tak: lubię sobie pojeść, ostatnio bez diety i treningów wygląda to tak, że rano nie lubię jeść, dopiero około 10 rano nachodzi mnie chęć na jedzenie. Następnie obiad około 14, a potem dopiero o 22 i to nawet pizzę. Chciałbym dobrać jakąś dietę, od której mógłbym zacząć. Lubię jeść np jajecznicę, ryż, mięso, ryby, kefiry, jogurty, otręby, zupy etc. Proszę o poradę, wiem, że istnieją już gotowe diety proszę o wskazanie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11333
Nikt Ci tutaj nie przytoczy diety gotowej, dieta to bardzo indywidualna kwestia. Poczytaj w dziale, ułóż i wrzuć do oceny. Pzdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 591
rozumiem, ale sa gotowe diety w dziale i zastanawiam sie ktora moglbym sobie wziasc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
sa przyklady diet jak juz,
od zbyt wielu czynnikow to zalezy zeby od tak sobie dobrac jakas diete,
ma tu znaczenie Twoja waga, rodzaj sylwetki, aktywnosci jakie wykonujesz itd..
poczytaj, ułóz cos wg siebie a tu dostaniesz ewentualnie porade co nalezalo by zmienic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
wszystko tu znajdziesz: https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html 

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jak chcesz wybierać diety - to przejrzyj sobie te wrzucone w dziale i wybierz - tyle, że nikt Ci nie zagwarantuje, że uzyskasz oczekiwany efekt, że nie doprowadzisz do niedoborów pokarmowych, że nie spowolnisz metabolizmu jeśli źle będzie dopasowana kaloryczność...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Napoje

Następny temat

dieta na mase do oceny i poprawki ;)

WHEY premium