SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta dla chudzielca do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 339
Witam

Mam 18 lat ważę 64,5kg ,185cm wzrostu i jestem klasycznym ektomorfikiem. Niektórzy twierdzą że jestem szczęściarzem gdyż jem i nie tyję . Kalkulator wyliczył mi zapotrzebowanie: Kalorie 3339.19 ,W:1836.55kcal=459.14gram B:500.88kcal = 125.22gram ,T:1001.76kcal = 111.31gram. Celem moim jest oczywiście masa. Obiad to zależy co mama uszykuje a 2 Śniadanie jest to omlet który znalazłem na pewnym kanale na youtube'e. Przy okazji co sądzicie o zasadzie jedz co chcesz wyglądaj jak chcesz wypromowanej przez WK na yt?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4546
dorzuć do diety warzywa,
NIe wzoruj sie na tym co mówi WK:] to moje zdanie na ten temat.Naturalnie bez wspomagaczy nie da się osiągnąć takiej ilości bf;p

I'll fight like never before !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 339
To w kilku posiłkach zjem jakąś sałatkę czy tam przegryzę jakiegoś pomidora czy coś :P warzyw chyba nie opłaca się doliczać. Zmienilibyście coś w tej rozpisce czy jest całkiem dobra? :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta low carb do oceny - Redukcja

Następny temat

Ile kcal i ile WTB

WHEY premium