SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta dla Kolaża

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4616
Witam.Może niektórzy mnie pamiętają.Ale do rzeczy.
Chciałbym się was poradzić ile kalorii dziennie spożywać przy treningu kolarskim.I co przede wszystkim jeść.Trening mój trwa ok 3h dziennie.Choć są takie dni w którym jadę 5h.Do tego dochodzi jakiś trening ogólnorozwojowy i siłowy.Według moich obliczeń powienienem spożywać ok 3500kcal dziennie.Czy według was powienienem jeść,aż tyle?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
https://www.sfd.pl/[art]_Odżywianie_podczas_zawodów_Ironman_i_innych__wytrzymałościowych-t607319.html
masz tu ciekawie opisany problem odżywiania w ironaman i innych wytrzymalosciowych

pzodr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4616
Dzięki.Sogacz poszedł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4616
Mam jeszcze takie pytanko czy kolaż może pozwolić sobie na niedokońca super zdrową dietę?Chodzi mi głownie o produkty typu;drzem,naleśniki,czekpolada itp.
Dodam,że moim priorytetem nie jest super wyrzeżbiona sylwetka tylko wyrzymałość i utrzymanie wagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
jedynie unikaj produktów ciężkostrawnych. zalegajądługo w układzie trawienym a przez ten czas powinieneś spożywać inne produkty przechodzące znacznie szybciej przez jelita a tym samycm dające ci wieksze ilości składnikow odzywczych w tymsamym czasie. jak piszesz dzem owoce i inn sa ok. unkaj jedynie tłuszczy zwierzecych i potraw smażonych na głebokim oleju. unikaj popjania posiłków - rozcieńczasz soki trawnienne wiec tym samym przedłuższ procesy trawienia i wchłaniania. pij na 20 minut przed posiłkami i zwaszcza rano jak tylko sie obudzisz. generalnie dla kolarza nie ma ścisłego schematu żywienowego, na pewnoi powinienes wspomagać sie napijami typu vitargo/vextrago i bcaa.
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1462
Ginto dobrze wyliczyłeś, wydaje ci się tylko,że to dużo
Na odstępstwa od ścisłej diety możemy sobie częściej pozwolić niż kulturyści.Chociaż ja mam dietoholizm i wszystko waże co do grama i licze.Poczytaj o zawodowych kolarzach albo popatrz co wcinają na wyścigach (batony typu mars, czy cola w puszce to normalka).Przy treningach ważne jest żeby uzupełnić płyny,a przy długich dodatkowo jeść bo inaczej odetnie ci prąd albo w najlepszym przypadku trening będzie mało efektywny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia dla otyłej osoby

Następny temat

12kg poszło

WHEY premium