SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta dla 15 latka [POMOCY]

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52
Witam.
Poszukuje diety.
Wiem że jest dużo poradników na ten temat jaką dietę wybrać ale ja na tym się w ogóle nie znam, moje zainteresowanie odchudzaniem się dopiero przyszło od niedawna, wiec nie moja wina. Poszukuje takiej diety którą mogę łączyć z siłownią oraz dawała szybkie rezultaty.
Mam 15lat, warze 92kg, mam 1,77m wzrostu i uważam się za ubitego chciałbym schudnąć ok. 15kg w ciągu 4 miesięcy. Do tej pory nie stosowałem żadnej diety ani nie chodziłem na siłownie raczej starałem ćwiczyć w domu parę razy w tygodniu lecz nie dawało to większych rezultatów :(. Dlatego zwracam się do was o pomoc jak ćwiczyć i jaką stosować dietę aby spalić kilogramy i by przybyło trochę mięśni :P.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 365 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9155
Zacznij od tego:

https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html

Potem:

https://www.sfd.pl/[ART]_CO_JEŚĆ_GDY_JESTEŚMY_W_SZKOLE/PRACY__strona_1_i_20-t525889.html

Następnie:

https://www.sfd.pl/PODSTAWY_UKŁADANIA_DIETY.-t527693.html

No i:

https://www.sfd.pl/[ART]_Metabolizm-t585772.html


Przede wszystkim jedz zdrowo, weź też poprawkę na swój młody wiek i żadnego głodzenia !!! i dużo czytaj na SFD

Zmieniony przez - detektyFF w dniu 2010-12-28 09:40:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 351 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11428
Autorze ja mam 16 lat i tą samą sytuacje co ty i od nowego roku zaczynam diete, moze razem bysmy zaczelli ?

Ból przemija, chwała trwa wiecznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
i nie nastawiaj się na szybkie zrzucanie, szybko zrzucasz, szybko wraca.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52
@2up
Oczywiście teraz muszę kupić tylko karnet na siłownie i przygotować się odpowiednio do diety w domu co posiadam to tylko jajko, banan, polędwica wołowa i orzechy więc sporo rzeczy muszę dokupić :).

GG:4918754
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52
Mam jeszcze jedno pytanie do diety Precision Nutrition jak przygotować łososia w 2 posiłku, polędwice i brokuły w 3, i czy można zrezygnować z 7 posiłku ?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
masz tam tylko przykładowe posiłku, które obrazują pewien schemat, nie trzymaj się tego kurczowo.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52
Czy może być taki rozkład posiłków ?
Posiłek pierwszy 6:30
-Jajka
-Garść orzechów
-Tran lub siemię lniane
Posiłek drugi 9:00-10:00
-Łosoś lub Pierś z kurczaka
-Szpinak lub sałata
Posiłek trzeci 13:00-14:00
-Brokuły
-Polędwica wołowa
Posiłek czwarty 16:00-17:00 (przed treningiem)
-Pierś z kurczaka
-Kasza gryczana
Posiłek piąty 18:00-19:00 (po treningu)
-Wołowina
Posiłek szósty 20:00
-Twaróg półtłusty
-Brokuły
-Oliwa z oliwek

Proszę o szybką odpowiedz jeśli źle wybrałem jedzenie to proszę o napisanie co zamienić na co :).
Z góry dzięki.
Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
mało węgli. zacznij od diety zbilansowanej, nie or razu rzucasz się na lc.

trzymaj schemat:
białko,węgle,tłuszcz, warzywa

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52
Może mi ktoś dobrać jakiś dobry rozkład posiłków bo ja kompletnie nie wiem co i jak żeby było wszystkiego w normie :(.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
nikt za darmo tego za Ciebie nie zrobi. czytaj posty podwieszone.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2010-12-28 16:34:36

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tłuszcze, dieta

Następny temat

Redukcja bez utraty miesni i siły

WHEY premium