SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta amatora do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28
Witam.
Mam 20 lat dopiero zaczynam swoja przygoda z dieta , po krotce opisze moja chyba nienajciekawsza sytuacje. Waze 78 kg przy wzroscie 190 cm. Jestem nieproporcjonalnie zbudowany, mam tluszcz na brzuchu i klatce za to moje konczyny sa niesawicie liche.
Zaczynam trening silowy 3x w tyg i 2x basen.
Dieta ktora przedstawie nie byla tworzona wedlug idealnych proporcji bo nie mam takich mozliwosci. Przejde do konkretow

8:30 - pierwszy posilek, 1.5 kromki czarnego ,pelnoziarnistego chleba ze slonecznikiem (tu eksperymentuje , nie jestem przekonany ktory jest najlepszy) z 2 jajkami na twardo i do tego zielona herbata i tran. Po pierwszym sniadaniu jablko.

11:00 - polowa makreli ( nie wiem ile to dg niestety nie mam jescze wagi kuchennej) albo jakas kromka chleba z tunczykiem w oleju lub chuda szynka z indyka,kurczaka

13:30 - piers z kurczaka lub jakis ryz czy kasza. Jadam tez zupy w niewielkich ilosciach.


16:00 - (posilek przedtreningowy) polowa makreli, maslanka


19:00 - po treningu kromka z tunczykiem albo jakas szynka(srednio po 2 plasterki) z kurczaka badz indyka i banan.


Wiem ze nie jest to dieta szczegolnie urozmaicona ale szefem kuchni to ja nie jestem. Prosze napisac jakie rzeczy nalezy zdecydowanie zmienic a przy czym moge zostac. Czy codziennie jedzenie tego samego nie dziala w jakis sposob negatywnie ?

Codziennie wypijak ok 2l czystej ,niegazowanej wody.

Nie przeliczalem ile to kcal poniewaz nie mam wagi kuchennej wiec ciezko mi oszacowac

Z Gory dziekuje za wszystkie uwagi i rady
Pozdrawiam
jeczmien
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
przede wszytskim opieraj swoją diete na naturalnych i nie przetworzonych produktach takich jak ryby nie z puszki mięso jaja nabiał (ser biały)

po 2 warzywa odgrywają ważną rolę w funkcjonowaniu naszego organizmu

po 3 produktów wędzonych nie włączaj na stałe do diety

po 4 zadabaj o zdrowe tłuszcze

a źródłem ww niech będą węglowodany o niskim ig

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28
Dzieki za odpowiedz ale dalej mam lekki problem bo nie mam pojecia czym zastapic np makrele badz te nieszczesne tunczyki. Przeciez nie bede jadl ciagle twarogu i szynek .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
a nie masz w sklepach morszczuków dorszy itp ryb ?
chyba są więc rusz głowa

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta - prosze o komentarze

Następny temat

Kreatyna i dosłownie 1 piwko ?

WHEY premium