SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta a bieganie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
Witam,
Chciałbym zacząć biegać aby poprawić swoją kondycje fizyczną lecz równocześnie wprowadziłem swoje życie dietę na masę. I tutaj rodzi się pytanie czy jedno zaprzecza drugie ? Odpuścić biegi i poczekać aż przybędzie pare kg ? Nie wiem czy to ważne, ale dodam że jestem ektomorfikiem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1778
ja pisałem o robieniu masy, więc wszystko pod tym kątem. dieta też. w:6 b:2.5 t:1.1 - w przybliżeniu. bieganie pozwala mi kontrolować bf i poprawia samopoczucie.

jako, że biegam od razu po treningu, więc jem normalny posiłek przed i po treningowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
Napisz wiecej o sobie m.in. jak jesz, czy cwiczysz na silowni, ile masz lat itd.
Chcesz abysmy Ci pomogli a od siebie dajesz minimum

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 982 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12814
Witam. Dzisiaj przeszukalem forum na ten temat gdyz rowniez jestem zainteresowany lapaniem suchej masy.

Oto jakie opinie wylapalem :

Zdecydowania wiekszosc odradza bieganie na masie

Niektorzy zalecaja ale tylko 30 minut typowego joggingu i jeden raz interwaly .

Najlepiej jesli juz to interwaly poniewaz sa krotkie i podnosza metabolizm tluszczy.

Niekotrzy twierdza ze ''dobra dieta i odpowiednia nadwyzka'' i po sprawie .
Ale to sprawa indywidualna . Wychodzi na to ze trzeba by dac wiecej wegli i kalorii plus koniecznie suplementy typu BCAA zeby maksymalnie zabiezpieczyc miesnie.

Poczekajmy na konkretne opinie , ale poki co najlepiej lapie sie mase bez aero.
Jesli sa problemy z zalewaniem to istnieje low carb badz trzeba poeksperymentowac z weglami.

Pozdrowiionka ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak jesteś ektomorfikiem i trudno łapiesz wagę to odpuść sobie narazie biegania

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Proste jest że będzie trudniej łapać masę jeśli jeszcze jesteś ektomorfikiem. Możesz spróbować nie zaszkodzi, zwłaszcza że możesz podbić kalorie gdy nie szło. Na pewno może to pomóc w uzyskaniu lepiej jakościowo masy. pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 982 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12814
S.M.P.A czy moglbys wyjanisc mechanizm takiej czystej masy z aero tak po krotce .

Czy dobrze rozumiem,ze robimy mase mase na 3000 kcal, dodajemy aero 2x30 minut=600 kcal ,potem te kcal rozkladamy na 7 dni co daje okolo 3100 nowy bilans .

Rola tych aerobow byla by: w pewnym stopniu spalanie tkanki tlusczowej i poprawa krazenia krwi i ukladu wydolnosciowego tak ? ;)

Czy w takim razie przed i po aero moglbym dac dawki wegli takie same jak po silowym,zeby uzupelnic straty ? Czy nalezy zmniejszyc (oczywscie tak generalnie,bo kazdy ma inne potrzeby).

Dzieki za jakakolwiek odp :> Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ja bym tych kalorii nie rozkładał na 7 dni tylko dodawał je w dniu zwiększonego wysiłku.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 982 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12814
a no tak tez mozna :) Generlanie ludzie jada na mase stalym nadmiarem kalorii, to jest np 3000 i tak przez caly tydzien. Jesli dodasz + 300 kalorii w kazdy dzien aerobowy to czy pozostawisz 3000 w dni wolne i silowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ja bym zrobił tak mam teoretycznie bilans zero = 3000 kcal w siłowe bym miał 3300 a w aerobowe 3600.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 982 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12814
wow :D niezle zabezpieczenie xD Ale ma troche sensu ;P Jesli przed/po silowym dajesz 100g kaszy i 150 cyca to ile bys dal przed/po aero ? I cyz zjadl bys bezposrednio po czy czekal bys (powysilkowe spalanie tluszczu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ogólnie bym zwiększył dzienne zapotrzebowanie 5 posiłków do każdego wrzucił po 60 kalorii i już, na raz nie mam mowy żebym zjadł ponad 100g kaszy czy ryżu no prócz ziemniaków, bo kuraka to dzisiaj 250 miałem na obiad i jak go tak położyłem w kawałkach to coś mało tak na tym talerzu wyglądało lub jeszcze jedna opcja zamiast wpychania tych 300 kcal to BCAA i serwatka.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawiona dieta do oceny

Następny temat

Poprawa aktualnego rozpisu żywieniowego

WHEY premium