SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta - redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11682
Witam. Jako że zbliża się wiosna chciałbym zrzucić z siebie trochę zbędnych kilogramów. W tym roku skończę 21 lat, mam 175 cm wzrostu i jakieś 88 kg wagi. Od końca października do świąt Bożego Narodzenia tj. 2 miesiące ćwiczyłem i jadłem typowo na masę. Udało mi się trochę zdobyć siły i kg. Nie mam na myśli tutaj tłuszczu ale mięśnie. Wiadomo, coś tam trochę wpadło smalcu ale nie było źle. Jednak po nowym roku przestałem ćwiczyć. Sesja i te sprawy. W każdym bądź razie przerwa trwała prawie 2 miesiące. Człowiek jadł to co nie powinien i teraz są tego takie efekty. Przed tą przerwą ważyłem jakieś 81 kg. Teraz chciałbym się wziąć za siebie i mam nadzieję że mi pomożecie. Dorzucam screena mojej diety i jak ją już dopnę zajmę się kwestią treningu. Z góry dziękuję za pomoc :)

O warzywach oczywiście nie zapomniałem :)

Zmieniony przez - kuba__95 w dniu 2016-02-29 11:47:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 884 Napisanych postów 11088 Wiek 144 dni Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 188262
Wrzuć jadłospis w formie zrzutu potreningu.pl i pełną ankietę wtedy będzie łatwiej Ci doradzić http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11682
Chcę dodać zrzut i ankietę ale nie mogę edytować postu? Co mogę z tym zrobić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1635 Napisanych postów 28547 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 279591
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 884 Napisanych postów 11088 Wiek 144 dni Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 188262
Wrzuć w nowym poście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Wrzucam zrzut i ankietę o które prosiliście:

Waga : 88
Wzrost : 175
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : ciężko określić ale na pewno >20%
Aktywność w ciągu dnia : nauka
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW, po treningu rowerek
Cel : redukcja do czerwca
Stan zdrowia : raczej wszystko ok
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia, bieganie

Chciałbym jeszcze tylko dodać, że od zawsze moim problemem był zbyt duży poziom tkanki tłuszczowej, zwłaszcza w dolnej części brzucha i boczki. Dosyć szybko mnie zalewa gdy przestaję się pilnować i stąd pewnie mój wygląd. Kiedyś udało mi się sporo zrzucić ale kosztowało mnie to mnóstwo biegania. Oczywiście miałem małą wiedzę i słabo się odżywiałem. Mam na myśli zbyt małą ilość kcal. Teraz chciałbym do czerwca trochę zrzucić. Liczę na Waszą pomoc ! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1635 Napisanych postów 28547 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 279591
Całkiem ok, choć troszę mało kcal na start, no i urozmaicaj :)
jak warzywa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Warzywa staram się dorzucać do każdego posiłku. Nawet jak nie mam żadnych mrożonych to przegryzam "na deser" ze dwie marchewki :p uważasz że za mało kcal? dorzucić trochę? A jak z owocami? Mogę sobie zjeść jabłko lub dwa w ciągu dnia? Dzięki za zainteresowanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Może ktoś mi jeszcze doradzi? :p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyswajalność orzechów, wiórków kokosowych i reszty.

Następny temat

Endomorfik - dieta redukcyjna do oceny

MenS