SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta - ocena i prośba o pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 87
Witam!
Mam kontakt z siłownią i sportami z nią związanymi już od ok. 4 lat (z przerwami) i wiedzę na temat ćwiczeń mam już opanowaną do perfekcji. Przyszła jednak pora zapoznać się z prawami dietetycznymi. Powiem szczerze, że zbudowanie takowej mnie przerasta. Ostatnio wymodziłem już jedną konkretną dietę, ale zakwaszam sobie nią organizm (GAZY ). Nadmiar białka jest ogromny i tylko dlatego, że nie potrafię wymyślić kreatywnych odpowiedników dla tego, co już jem..

Podsumowując chciałbym, żebyście edytowali moją dietę w sposób, który pozwoli mi rozbudować swoją masę mięśniową, przy jednoczesnej redukcji tłuszczu, który posiadam Dodam, że jestem studentem i budżet jaki przeznaczę na jedzenie gra kluczową rolę Jeśli chodzi o rozpiskę diety, to napisałem tak ogólnie co jem, żeby nie wdawać się w szczegóły, jakie ryby, jaki twaróg itp. Wszystko zsumowałem i wygląda to tak jak na obrazku.

Wiek: 21 lat
Waga: 76kg
Wzrost: 182 cm
BF: ok. 16%
Treningi:
- siłownia 3 razy w tygodniu
- amatorski streetworkout 1-2 razy w tygodniu
- a do tego za miesiąc dorzucę jeszcze basen dwa razy w tygodniu





Zmieniony przez - titeeeek w dniu 2017-03-31 22:50:44
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Zamiast suchej kury daj bardziej tłuste mięso. Udka chociażby, jeśli już ma byc kura. Może być watróbka, wieprzowina, wołowina. Poza tym masz tam takie zestawy jak kura i ryż, to do standardu kulturystycznego oliwy brakuje. Orzeszki ziemne to syf, nie orzechy tylko strączki, często zakażone jakimiś toksynami a nadto mające niekorzystne proprcje kwasów tłuszczowych. Czyli orzeszki ziemne - nie. Orzechy - włoskie, laskowe migdały i inne - tak, ale też z umiarem.


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2017-04-05 18:27:58

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
daj zrzut wg tego https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 87
Zrzut wg instrukcji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Wszystkiego po 100 g? Poza tym wpisuj poszczególne składniki - z czegos ta pasta rybna jest, osobno platki, osobno jogurtt, osobno ryż i kurczak. Jajka tez normalnie - czyli wybierssz albo jaja kurze 100 g i jesli jesz 4 to wpisijesz 200-240 g w zależnosci od wielkości .

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
tak jest nikt nie wie co to jest pasta rybna z czego ją robisz, chyba że gotowca kupujesz jak tak to bym tego nie jadł, takie gotowe nie są dobre.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 87
Wszystko dokładnie opisane

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 33 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11819
To nie zakwaszenie a ogromna dawka laktozy powoduje, że masz gazy. Ja mam problem już po jednym serku wiejskim a co dopiero taka ilość ;) JA na redukcje to bym obciął kalorie i wyliczył na początek odpowiednie makro i tego się trzymał, a z czasem czytając i eksperymentując znajdziesz złoty środek:)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
nie zbudujesz masy przy jednoczesnej redukcji tkanki, Kajzerki do wywalenia, to samo szproty, jogurty pitne.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 87
Czym zastąpić:
- szproty w paście rybnej,
- jogurty pitne w płatkach owsianych?


Zmieniony przez - titeeeek w dniu 2017-04-03 10:08:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
To nie jest do zastąpienia, tylko do wywalenia. 300 g płatków owsianych to katorga dla układu trawiennego. Poza tym tych kalorii przy bf 16 % to masz zdecydowanie za dużo. Zjedz jak człowiek raz jajka - z chlebem, czy z boczkiem jak chcesz śniadanie bt, dwa albo trzy takie same posiłki typu mięso/ryba plus ww i warzywa - rotując rodzajami mięsa i ww. Ewentualnie jak chcesz jeszcze jeden posiłek - to moze byc coś z nabiału.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 87
Nie mam pomysłów na piąty posiłek, żeby nie przesadzić z białkiem. Macie jakieś propozycje?

1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obliczanie KCAL

Następny temat

Waga zeszła 12kg ale..

WHEY premium