SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta - brak rezultatów

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1536
Witam
Przedstawiam moją dietę.
Główne założenia i dane:
Waga–95kg, wzrost-190cm
Trening siłowy-3x w tygodniu
Aeroby-1-2 razy w tygodniu

Dieta:
B-2,0g. T-1,0g. W-1,5g. 2300kcal.

1 posiłek (omlet)
Jaja kurze 180g
Banan 60g
Otręby Żytnie 10g
Migdały Łuskane 15g
Pestki Dyni 6g
Słonecznik Łuskany 10g

2 posiłek
Ryż 70g
Pierś z kurczaka bez skóry 130g
Oliwa z oliwek 10g
Warzywa

3 posiłek
Chleb Żytni z ziarnami 70g
Masło Extra 82% 15g
Mięso z piersi kurczaka bez skóry 130g
Oliwa z oliwek 10g
Warzywa

4 posiłek
Kasza Jaglana 45g
Tuńczyk w sosie własnym 135g
Oliwa z oliwek 10g

5 posiłek
Twaróg Półtłusty 180g
Orzechy Laskowe 25g
Wiórki Kokosowe 10g

6 posiłek
Białko Matrix Fusion 30g

Czasami jeszcze przed treningiem jak czuję się lekko głodny robię porcję carbonoxu z olimpu. Czasami posiłki są zmieniane i modyfikowane ale w obrębie zapotrzebowania, żeby nie było nudno.

Niestety powyższa dieta nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Na siłowni jest dobrze, nie ma spadków, nawet regularnie dokładam ciężary ale niestety waga jak również tłuszcz na brzuchu się nie zmniejsza.
Proszę o podpowiedź co powinienem zmienić.
Obciąć jeszcze kalorie np. do 2000kcal? Słyszałem, że można zejść z tłuszczami prawie do zera a na ich miejsce dorzucić węgle. Może to ruszy bardziej mój metabolizm?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1224
Dawno nikt nie pisał :)
Mogę Ci coś podpowiedzieć na swoim przykładzie.
Z dietą kombinowałem ponad rok i chyba teraz zaczyna działać. Jest to sprawa tak indywidualna, że sam musisz dojść do własnych ustawień. Czytać i próbować.
Ale jeśli mógłbym coś podpowiedzieć to:
- pij więcej wody, podbija metabolizm
- deficyt kaloryczny nie wyjdzie Ci ze wzoru, po prostu musisz czuć głód między posiłkami :)
- zastąp aeroby interwałami, można je robić też na rowerze
- pamiętaj, że w dzień nietreningowy musisz jeść mniej niż w treningowy
- u mnie pomogło zmniejszenie węgli i lekkie podbicie tłuszczy (olej lniany i oliwa)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Wiek 52 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3343
Obciecie tluszczy do zera tylko pogorszy sytuacje. Ja sie przekonalem, ze podbicie tluszczy na 1.5g przynosi lepsze rezultaty.

Co to za chłop, co 100 kg nie wazy ?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699671
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1536
podbicie tłuszczy kosztem węgli, oczywiście?
Według różnych wzorów moje zapotrzebowanie to 3200kcal, z innego wzoru 2800kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699671
jak długo jesteś na tej diecie?
z jakiego pułapu schodziłeś z kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1536
na diecie takiej bardzo ścisłej byłem 2 miesiące, zaczynałem od 2500kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699671
dodaj aerobów i zobaczysz
choć jakoś dziwnie niskie wyszło te Twoje zapotrzebowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
tak jak pisze Flex, chyba brakuje trochę aerobów
napisz jak je wykonujesz (rodzaj, czas, kiedy)
może być też tak, że proporcje tłuszcz / węgle nie działa na Ciebie tak jak powinno

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1536
Aeoroby to orbitrek 45 min na pulsie około 130-140 w dzień nie treningowy, czasami na czczo ale częściej w godzinach popołudniowych. Teraz zrobiło się wiosennie to uruchomiłem rower i wypady po 50-100km.
Mam wrażenie że właśnie proporcje T/W nie działa odpowiednio, ale w takim razie jak je zmodyfikować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699671
musisz próbować
ja na swoim przykładzie - jak dodałem węgli kosztem tłuszczy to dopiero wtedy zauważyłem postępy
możesz również spróbować podnieść nieco poziom białka a delikatnie obciąć tłuszcz/węgle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1536
to jak zmienić proporcje? Było 2,0/1,0/1,5 (B/T/W), Może 2,0/0,7/1,8???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bardzo proszę o pomoc ! pilne

Następny temat

Nowe starego poczatki

WHEY premium