SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta - Pomóżcie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A więc tak:

W tym tygodniu zaczynam ćwiczyć na siłowni. Mam 16 lat, 187cm wzrostu i 85 kilo wagi. Myślałem od jakiejś diecie która pomoże mi utrzymać wage (nie chce więcej masy ponieważ za rok mam zamiar trenować kick ablo thai boxing) ale żeby też była siła do ćwiczeń. Wczoraj naprzykład zjadłem 3 jogurty, 5 jabłek, 200 ml mleka, troche rodzynek. Dzisiaj: 2 jabłka, sok z sokowirowki (wlasna robota :D), 1 jogurt, 1 opakowanie takie małe ryżu, 1 banana, 200 ml mleka.

Co dodać ? co ująć ?

Nie mam nic przeciwko noszeniu do szkoły jedzenia (jest gdzieś taki temacik :D) co prawda jak otworzyłem dziś to pudełko z ryżem to odrazu była reakcja: "prze drut" i "prze ch**" ale walić ich :D ważne bym ja sobie pojadł tak jak powinienem. Na jutro myślałem może makaron z serem i cukrem no ale nie ja tutaj jestem specjalistą. Może tuńczyk czy twaróg ale może nie na jutro bo nie chce mi się jechać do biedronki :P Z góry Thx :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
No troche malo jesz
Zacznij od podstaw, czyli przecztania paru artykulow:
https://www.sfd.pl/temat174611/ 

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
Od A do Z jest w postach podwieszonych.Zapraszam do lektury.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ale może dacie mi jakieś konkretne przykłady produktów. Jeszcze takie pytanko. Lepszy jogurt 150g 361kJ (86kcal) Białko - 2,3g, Węglowodany - 13,5g, Tłuszcz - 2,5g czy 200 ml (szklaneczka) mleka od krówki :D nie żadna chemia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
przykłady są w postach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra już was nie męcze :D ale jeśli czegoś nie będe wiedział to pisze, a pójki co czytam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowosci ze swiata Missy ;-)

Następny temat

Prosze o weryfikacje błedów mojej diety!!!!!

WHEY premium