SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta - LC, MC

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2845
Panowie zmajstrowałem wstępnie coś takiego :


Ważne:
Zaznaczam, że nie wpisałem ilości warzyw i owoców. Średnio 150g na posiłek [brokuły/fasola/marchewka itd.] Owoce jako zagryzki między posiłkami.

Nie wiem natomiast, czy nie za mało węgli?

Współczynnik BMR 1857.59
Aby utrzymać wagę
Kalorie 3204.34
Węglowodany 55% 1762.39kcal = 440.6gram
Białko 15%% 480.65kcal = 120.16gram
Tluszcz 30% 961.3kcal = 106.81gram

To podaje kalkulator.

Ale... No właśnie kiedyś tak jadłem i się tylko zalałem, teraz się odchudziłem 10kg, by brzuch odsłonić, choć jeszcze trochę brakuję. Od razu mówię, że nie chce się bawić w żadne masowanie a potem rzeźbienie.

Celem jest powolne budowanie i zwiększanie posiłków obserwując, czy się nie zalewam.

Czy to dobra rozpiska? Węgle mnie po prostu zalewają, albo tylko mi się tak wydaje.



Zmieniony przez - aNm w dniu 2012-10-30 20:03:32
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
kalkulatory są nic nie warte. kcal to masz jak dziewczyna. bialka malo, owoce to nie zagryzki miedzy posilkami- wlicza sie je w bilans. w sumie mozesz podbic i bialko i ww- zacznij od 150g ww i obserwuj. jak nie zalewa dodawaj. nie da sie zalac na tak niskiej ilosci ww. ryz bialy zamien na zboza nieoczyszczone, dodaj oliwe, tran, tluste ryby

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2845
Okej dziękuje, za info. Wcześniej miałem białka aż za dużo bo koło 3g na kg :) więc teraz w sumie masz rację mogę podkręcić nie zerknąłem. Biały jest bo zostało 800g a jedzenia się nie wyrzuca. Potem przerzutka na basmanti i brązowy. Oliwy nie wliczyłem w bilans. Tran nie kupuje, mam omega3. Tłuste ryby czasem jakiś filet przyrządzę zamiast karkówki :) czy schabu. Są w rotacji. Więc mogę to tak zostawić tylko podbić ilość białka ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta

Następny temat

Kolejna próba w walce o lepszy wyglad i zdrowie .Proszę o wsparcie :)

WHEY premium