SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Trening 15 latka do oceny i właściwe ukierunkowanie.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10891 Napisanych postów 49867 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich prosiłbym o ocenę diety i treningu. trenuję 3 x w tygodniu piłkę nożną i potrzebuje dużo Kcal. Do tego oczywiście trenuje na siłowni 3x w tygodniu w czerwcu skończę przygodę z piłką nożną i wtedy chciałbym zająć się tylko siłownią. Prawdopodobnie będę w pt. jeździł na siłownię aby mieć dostęp do wielu maszyn i innych ćwiczeń :) Proszę o ocenę treningu, trenuje systemem 8,8,6,6,6 do 3,4,5 serii dokładam obciążenie. Oto mój trening:

1. PRZYSIAD

2.WYCISKANIE NA ŁAWCE

3. WYCISKANIE NA SKOŚNEJ

4. Rozpiętki

5.WIOSŁOWANIE W OPADZIE

6.WYCISKANIE ZZA KARKU

7.UGINANIE RAMION ZE SZTANGA

8.WYCISKANIE NA TRICEPS W LEŻENIU

9.WSPIĘCIA NA PALCE

Teraz dodaje diętę do oceny wszystkiego jest dużo ponieważ jak już wsześniej wspomniałem gram też w piłkę. Proszę o ocenę tej diety biorąc to pod uwagę.

Zmieniony przez - bmxss400@wp.pl w dniu 2013-11-01 23:07:38
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 606 Napisanych postów 36399 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 297123
1. Za dużo mleka, daj 250-500ml, dodaj jajka
2. Banan zbędny tutaj
3. Wywal oliwę
4. Ok
5. Ok, ale ze śmietany daj tam łyżkę choć nie wiem po co, jako źródło tłuszczy daj orzechy np.

W profilu masz że ważysz 74kg, więc białko daj 185g, tłuszcze dałbym 90g a resztę podbił węglami

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10891 Napisanych postów 49867 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
To na 2 posiłek wywalić 1 serek i jeść go 200g ? a co z treningiem ? Myślę o czymś na stawy np flexit nutred drink i kreatynie jaka jest godna polecenia na 1 cykl ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

koszykarz... ektomorfik... cześć

Następny temat

Fat Burner

injelly