SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Redukcyjna lat 15.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 102 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 382
A ile kalorii moze miec taki omlet z ok 25 gram platkow owsianych 3 bialka jaj i 1 zoltko ? :D z polewą z 3 truskawek i 2 lyzek kefiru ?:D [ kefir + truskawki do mixera wrzucilem:D ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 102 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 382
A Czy mógłbym szamac takiego omleta z platkow owsianych i bialek jaj po treningu ?:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie oblicz sobie, wolałbym dać omleta z rana, a po treningu zjeść ryż + kurczak

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 102 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 382
Okej Wielkie Dzieki :D jakos to sobie "rozplanuje " Propo treningu to wystarczy mi takie fbw - nogi ,plecy,klata,barki,triceps,biceps Trening wygladu nastepujaco - NOGI - przysiady ze sztanga 2 serie po 14 / PLECY - wioslowanie w opadzie 2 serie po 14 powt/ KLATA- wyciskanie plasko + wyciskanie sztangielek na skosie [w pon i piatki a w srody rozpietki] po 12 powt po 2 serie/BARKI -zolnierskie wyciskanie 2 serie po 12 / TRICEPS - WYCISKANIE FRANCUSKIE SZTANGIELKI 2 SERIE PO 9-10 /BICEPS- uginanie mlotkowe ramion ze sztangielkami stojac 2 serie po 10 i wyciskniae sztangi stojac 2 serie po 8-10 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 102 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 382
Jeszcze ostatnie pytanko , jest jakas strona na ktorej nie wiem np wylicze ile fruktozy ma jablko.banan bo podbno mozna max 50g fruktozy dziennie a skad mam wiedziec ile jej spozywam jak nie wiem co i ile jej ma :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
fruktoza jest to cukier w owocach wiec patrzysz ile ww ma dany owoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 102 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 382
aa Spoczko ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia w wieku 15 lat.

Następny temat

Info na rzeźbe

WHEY premium