SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Redukcyjna do poprawki + kilka pytan.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 264
Witam, ostatnio dużo czytałem na temat zdrowego odżywiania się oraz układaniu diety i postanowiłem że spróbuję ją sam ułożyć.
Mam 21 lat, 178 cm wzrostu i ważę 80kg.Tkanka tłuszczowa 20-25 %
80kg x 24 = 1920 x 1.3 = 2500 - 250 = 2250Kcal - Dzienne zapotrzebowanie
Niestety nie mam innej możliwości więc na siłownie chodzę dopiero o 20:00 więc ostatni posiłek jest posiłkiem potreningowym.
PN SR PT - siłownia + 30 min aerobow WT CZW - zajęcia Krav Magi od 19:30 do 21:00
Jakie treningi na siłowni powinienem prowadzić, ćwiczyć po 2 partie mięsni na jednym treningu czy może ogólnorozwojowy, na przemian trening 1 tydz - A B A 2 tydz -B A B.
Brać dodatkowo BCAA + Białko przed/po treningu czy nie trzeba ?
Czy zmienić coś w tej diecie ? Może jakieś pomysły czym mogę zastąpić niektóre produkty/posiłki dla urozmaicenia,
Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 956 Napisanych postów 11327 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 190654
JAkby się uparł to dietą ok lecz jeśli przy takim zatłuszczeniu nie lepiej będzie LC >? Sam wypróbuj, co do składników w diecie dodaj ryby (śledź , makrela , łosoś , dorsz, morszczu ) dodaj też jajka gdyż jest to zbyt monotonie i troszkę za mało tłuszczu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 264
W sumie chyba przetestuję tą diete LOW CARB. Jeżeli waże 80 kg - 20 % = 64 kg to 2 g białka/kg masy ciała mnożę przez 80 czy 64 ?
Pierwsze dni podobno spożywać najlepiej 30-40g węgli, pożniej do 150g. Po jakim czasie mogę zwiekszyc wegle do 150 g ?

Zmieniony przez - CpajSport71 w dniu 2015-02-13 10:31:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 20191 Wiek 8 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aplikacja na telefon HITY

Następny temat

dieta na mase 80kg ocena lub podmiana skladnikow

FAME