SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1059
czy wystarczy jeść 5 posiłków dziennie o odpowiedniej porze i przyjąć 2-3g białka na kilogram masy ciała oczywiscie nie przesadzając z tłuszczem i węglami ?Może chciałby pokazać ktoś przykłądowy i dobry plan diety na tydzień? i czy do treningu można pić Litorsal ?


Zmieniony przez - David2001 w dniu 2017-01-07 23:26:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 102 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2959
Przykładowych planów jest wiele, ale Ty musisz ułożyć konkretnie pod siebie. Zacząć od obliczenia zapotrzebowania kalorycznego. Później dodajesz lub odejmujesz w zależnośći czy chcesz budować masę czy się redukować. Co do posiłków to 5-6 jest zalecane. Białka 2-2,3g/kg masy ciała wystarczy, 3g to juz za dużo. Co do tego Litorsal'u to można, ale po co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1059
bo przeczytałem gdzieś w internecie (wiem wiem nie wszystko to prawda dlatego też moje pytanie o Litorsal) że po ciężkim wysiłku trzeba uzupełnić minerały , elektrolity i dobrze się nawodnić. Jak się dobrze na tym znasz liczę że się wypowiesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 102 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2959
Oczywiście to prawda, ale zwykłe picie wody podczas treningu zdecydowanie Ci wystarczy. Nie trzeba specjalnie kupować żadnych tabletek itp.;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1059
Akurat posiadam ich trochę więc czemu mają się marnować. Czyli mogę je spokojnie używać wyjdzie mi to na dobre ? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
tak, możesz ich używać. dodatkowo nie trzeba jeść 5-6 posiłków dziennie, można również spokojnie zjeść 3-4. to ma być wygodne, bo jadanie 6 posiłków dziennie = jesz non stop co 2-3h, a to może stać się upierdliwe.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Istotny jest całokształt strategii żywieniowej, ilość posiłków to kwestia wysoce indywidualna. Daruj sobie takie wymysły jak Litorsal.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa

Następny temat

wystarczajaca ilosc skladnikow

WHEY premium