SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta REDUKCYJNA DO OCENY !!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
będzie ok daj tam z łyżkę oliwy

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4028
super,dzieki Mam jeszcze takie pytanie czy moge sobie pozwolic na jablko ze 100gr do posilku przed treningowego? Bo coraz ciezej mi przelknac ten ryz, nawet jak jestem glodny to poprostu ciezko wchodzi a jak sobie wymieszam z jablkiem zupelnie inna bajka.

Ostatnio waze sie codziennie rano naczczo i zapisuje wyniki na kartce, jakie powinienem obserwowac zmiany? Tzn chodzi mi jakie by byly optymalne. Jak bedzie wskakiwalo 0,4 ; 0,5 kg na tydzien to norma? co uwazasz?

Śpieszmy się łapać masę, tak szybko odchodzi. ;(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie mierz się codziennie bo to już podchodzi po chorobę raz na 2 -3 tyg starczy

możesz dać trochę jabłka możesz dać ketchup lub zrobić własny sos pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4028
hehe, nie no masz racje takie wazenie sie codzien jest bez sensu
zdam relacje za kilka tyg jak na to wszystko bedzie reagowal moj organizm. Dzieki sliczne za wszystkie rady. Do uslyszenia !

Śpieszmy się łapać masę, tak szybko odchodzi. ;(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
no luz czekam mam nadzieję że znó będzie git jak co pisz

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4028
Czesc smpa miałem się poki co nie odzywac,
wiem ze suplementy to zupełnie nie ten dzial ale chciałbym poznac twoje zdanie chociaz w kwestii rozłożenia witamin oraz kwasow tluszczowych omega w diecie gdyz generalnie zdania sa podzielone niektórzy twierdza ze rozklad witamin i kwasow po posiłkach nie ma zupełnie znaczenia niektórzy mowia ze witaminy należy dodac bezpośrednio po treningu, inni uważają ze witaminy powinny być dostarczane wraz z posiłkiem typowo białkowo tluszczowym.

Co prawda cylk kreatynowy planuje zrobic dopiero za 2 miesaice, lecz witaminki i kwasy mogę dodac spokojnie od zaraz na pewno nie zaszkodza.

W Planach mam zakupy : Monohydrtat VITALMAX w proszku, Universal Amino 1900, Olimp Vita-Min Multiple Sport, OLIMP GOLD OMEGA 3


Prosze o pomoc:

20 min przed posiłkiem kreatyna Vitalmax 5g

I Posiłek 8;00

150g Mleko 2% tłuszczu
100g Płatki owsiane
30g WPC ŁOWIECKIE
20g rodzynki suszone
20g orzechów wloskich

1 kapsułka Olimp Laboratories Vita-Plex -witaminy
1 kapsułka Olimp Laboratories Chela-Min - witaminy




II Posiłek 11;30


80g Makaron Durum
80g Mieso Wołowe
100g Pomidor



III Posiłek 15;00


120g jaja
100g Rzodkiewka
20g Oliwa z oliwek

OLIMP GOLD OMEGA 3 (jedna kapsułka)


IV Posiłek (Przedtreningowy) 18;00

100g Ryż brązowy
100g piersi z kurczaka
100g brokuły

4 kapsułki Universal Amino 1900





Bezpośrednio po treningu 19;30

200g banan
Carbo OLIMP 50g


kreatyna Vitalmax 5g


V Potreningowy 20;00

300g Ziemniaki
100g piersi z kurczaka



VI Posiłek 22;30

120g twarog ptusty
10g Olej lniany
100g pomidor

OLIMP GOLD OMEGA 3 (jedna kapsułka)



P.S Ostatnio jadlem taki slabo dogotowany ryz brazowy ze względu na to ze mniej objętościowo wychodzi i wiecej go można w siebie wepchanc poki nie nasiąknie woda, przeczytałem ze takie posuniecia prowadza do dużego obciazebnia układu trawiennego? Uwazasz ze to niebezpieczne?



Zmieniony przez - kaszojadek w dniu 2010-01-03 15:06:11

Śpieszmy się łapać masę, tak szybko odchodzi. ;(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4028
Czesc smpa, aktualnie spozywam okolo 2800-2900 kcal, Waga od 26.12 stoi w miejscu 74kg rano naczczo. wiem ze to troche za ktorki okres czasu ale mimo wszystko mysle zeby dorzucic kalorii do 3100-3200.

W tym celu chciałbym zmodyikowac delikatnie swój posiłek bezpośrednio potrenigowy

Bezpośrednio po treningu 19;30

200g banan

+50g carbo - podbijam wegle z 4,5g/kg masy na 5,2
+20g WPC – chyba szybko wchlanialne się bialko bezpośrednio po tren to nie najgorszy pomysl?



Rozklad po dodaniu carbo i WPc zmieni się z 2800-2900 na 3100-3200kcal wegle podbite do 5,2g
Czy uwazasz ze to będzie w miare sensowne posuniecie?


Dodatkowo mam kilka pytan


1) Czy spozywanie srednio-dogotowanego ryzu brazowego może mieć jakies negatywne skutki? Osobiście zjadam taki o miare sensownej konsystencji ( nie zgrzyta mi pod zebami ale tez nie jest taki napęczniały na maksa) Zalezy mi na tym żeby go szybko wcisnąć a wiadomo im mniej dogotowany tym mniej objętościowo.

2) Czy w dni nietreningowe powinienem modyfikowac swoje potreningowe posilki ? Wywalic banany lub zamienic je na jablko, zamienic ziemniaki na ryz brazowy? Czy tez jesc wedlug planu?

3)Ostatnio miewam bole brzucha co mnie troche niepokoi, podejrzewam ze jedna z przyczyn było spozywanie płatków owsianych na surowo (110g) zalewanych zimnym mlekiem oraz jedzenie niemalże surowego ryzu ale zmieniłem to lecz mimo to bole czasem się pojawiaja. Poki co obserwuje bo te zmiany wprowadziłem dopiero niedawno. Może masz jakies sugestie?

pozdrawiam

Śpieszmy się łapać masę, tak szybko odchodzi. ;(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
możesz podbić ww spokojnie

1) Ryż gotuj jak napisane jest na opakowaniu bóle brzucha moga też po nim wystąpić

2) bez owoców i dawaj ww o niższym ig

3) pamietaj o gotowaniu gotuj płatki i ryż i bedziesz obserwował co sie dzieje w razie coś pisz pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4028
ok dzieki :) byc moze te bole mina , zaczely sie gdy zwiekszylem juz znacznie porcje posilkow a mianowicie platkow i ryzu byc moze organizm musi sie przyzwyczaic :)

a czy myslisz ze picie WPC bezposrednio po treningu wraz z carbo i bananami jest dobrym rozwiazaniem? czy to WPC jest tutaj zbedne?

bo 40 minut pozniej jem ziemnaki z kurczakiem

Zastanawiam sie czy pozniej jeszcze podbijac wegle do 5,5g i zastopowac, bo chyba to jest to taka granica ktorej nie nalezy przekraczac bo prawdopodobnie bede fatem juz podchodzil. Chociaz to zapewne zalezy od aktywnosci fizycznej ale poki co wywalilem aeroby i robie tylko treningi silowe 4x tyg. co myslisz?

Śpieszmy się łapać masę, tak szybko odchodzi. ;(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jak najbardziej potrzebne Ci wpc po treningu możesz banana odpuścić a dać więcej carbo z wpc

a po 1 godzince zjedz ziemniaki

narazie wrzuć ww na poziomie jakim pisałeś i potem bedziemy myśleć najwyżej podbijemy tłuszcze pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja dieta do oceny

Następny temat

twaróg własnej roboty:D

WHEY premium