SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta POMOCY !!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1348

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Płeć

mężczyzna

Cel

redukcja do 75kg

Waga

82kg

Wzrost

181 cm

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

aktywnosc 5-6 razy cardio 30 min

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 88
Panowie proszę o sprawdzenie diety i wskazówki czy moze cos zle robie zapotrzebowanie obliczone rozdzielone, same zdrowe składniki rozkrecam się poki co w treningu siłowym, codzienne cardio bieznia wznos 15% szybkosc 6,5km/h tętno 130-140 nie schodze ponizej 130.

wrzucam zrzut diety

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
To posmaruj ten chleb w pierwszym posiłku masłem, ale prawidziwym masłem, a nie jakimś miksem. Albo usmaż jajka na maśle klarowanym, albo na boczku i będzie lepiej. Ja akurat nie lubię kurczaka No ale kurczak ma tez udka. Upieczesz udko i tez tłuszcze rosną
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Usunięty przez wojo zmc za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 88
mało tych rad... ;/
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6
Taka strona kolego, Dietę wykupiłem na szczęście tylko na miesiąc i już mnie tu więcej nie zobaczą. Nie mam pewności, czy u nich w ogóle jakikolwiek dietetyk pracuje. Kontaktu nie ma właściwie żadnego (mam na myśli portal, a nie z "dietetykiem"). Dieta to kopiuj, wklej. Porażka i tyle. Proponuję poszukać coś innego. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Sopel1469
mało tych rad... ;/


Bo o 2.00 w nocy, to ludzie na forum siedzą i tylko czekają, zamiast spać i się regenerować.

Jak dla mnie to za dużo węgli, za mało tłuszczu. Mało kto redukuje na 300 g węgli.

Posiłki powinny być zbilansowane, a Ty w drugim masz same węgle.

Potrzebujesz, a z tylu posiłków, wygodniej chyba zjeść cztery normalne, niż tak się rozdrabniać?

Dorzuć jakieś tłuste mięso, np karkówkę, czy udka z kurczaka, podroby, ryby, awokado.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191472
Sopel1469
mało tych rad... ;/

Nikt nie siedzi 24h na dobę na forum , co do diety :
- wyrzuć posiłek 2 nie potrzebny
- przy takiej wadze spokojnie w 4 posiłki zmieściłbyś się i były by większe i bardziej kaloryczne.
-podbiłbym tłuszcze do 90-100 gram a za to obniżył węglowodany

Wklej swoją sylwetkę by ocenić poziom bf , generalnie za dużo aerobów zamieniłbym je na interwały a także wklej swój trening siłowy.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 88
jak podbic te tłuszcze dorzucilem mintaja zmniejszyłem węgle ale co proponujecie na tluszcze czasami zamienie mintaja na łososia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
zastąp kurczaka karkówka, podrobami - bardziej tłustym mięsem. Dawaj całe jajka, z żółtkami. Olej kokosowy, masło klarowane, awokado, oliw, orzechy, tłusta ryba
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 88
dodałem więcej orzechów zmieniłem troche diete.

Proszę teraz o opinie czy jest lepiej wyrzuciłem ten jeden opsiłek troszke powiekszyłem sniadanie do jajecznicy i shake z owsianki banana i miarki bialka.

i dodałem rybe





Zmieniony przez - Sopel1469 w dniu 2016-05-13 15:04:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Aleś się uparł na tego kurczaka Posiłki wygladają na niezbilansowane, bo oleje wpisałeś osobno. 50 g orzechów to dużo, 50 g rodzynek to za dużo - to same cukry proste, lepiej dac świeże owoce

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 88
lniany bd pil do jednego z posiłkow a na kokosowym smazyl moze tak byc? do tego lubie kurczaka to nie moze zostac??? ok dam 30g orzechow i 30 rodzynek ale znowu braknie tluszczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Sam w anglii

Wiecej