SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta POMOCY!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87
Wiec prosto z mostu: mam 15 lat 170cm i 70kg masy. Kiedys bardzo przytylem w krotkim czasie, i ja wiele sposobow staralem sie spalic tluszcz itp. Teraz jest nawet niezle, ale jeszcze troche zostalo tluszczu gdzie nie gdzie. A jesli chodzi o diete to czytalem troche o tym jak ukladac diete, ale nie mam zielonego pojecia co, jak i kiedy jesc. Od jakos trzech tygodni zaczalem silownie i oto moj grafik: dzien1. robie klatke i triceps 2.dzien plecy i biceps a 3.dzien barki i nogi, na zmiane z biganiem na biezni. Do tej pory robilem codziennie po jakies 100 brzuszkow na lawce tej pochylonej bo myslalem ze od tego spale tluszczu. Bardzo bym was prosil abyscie mi doradzili co robie zle i powiedzieli co mam zrobic aby spalic tluszcz(nie tylko z brucha). I jak mozecie to podajcie jakas diete na tydzien. Prosze sie nie denerwowac i pisac zebym sobie poszukal, bo szukalem i jestem zielony w tym jaka dieta mi bedzie pasowac. Baaaardzo bylbym wdziecny jak byscie pomogli.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87
Zaraz foty dodam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Odchudzanie w wieku dojrzewania
https://www.sfd.pl/temat548381 - Skalar
https://www.sfd.pl/temat549020 - Psonic
https://www.sfd.pl/temat549022 - Tancerka25

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87
Przeciez mi nie o to chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
nie, jest tam wszystko o co pytasz. nikt Ci tu na tacy nie poda, czytać już w podstawówce Cię nauczyli, więc w czym problem?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87
Chodzi o to ze nie chce tylko sie odchudzic ale miec taka diete zebym mogl cwiczyc na silowni, bo slyszalem ze jak sie nie ma dobrej diety to sie miesnie spalaja...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile jeść aby schudnąć pomocy!!

Następny temat

Pomoc waga

WHEY premium