SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Na Mase. 73 kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 591
Czesc, chciał bym się dowiedzieć co myślicie o mojej diecie.Waga 73 kg,wzrost 184 Wiadomo nie chce sie zalać zeby nie przesadzić z kcal i mieć oponkę. Czy można jesc nie raz twarog z bananami po treningu? Ogólnie moja dieta jest uboga w ryby ponieważ nie lubie ich nie raz chciałem sie przekonać do nich a wiem ze sa bardzo pozywne i zdrowe ale jakoś nie wchodzą mi. Biorę Gold Omega 3. Moze później zarzucę jakiej białko.
Poradzicie jakieś dobre i w miarę tanie sprawdzone białko

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1512
Za mało węgli i kcal.

Zmieniony przez - Shoniq w dniu 2013-04-07 16:28:01

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1512
Kcal podbij do 3300 np nasionami a węgli daj ok 500. Węgle to-ryż/makaron/kasza/wafle ryżowe

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 290 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4370
2900 kcal ok powinno być poco się zalewac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 591
A co z tym twarogiem i bananami po treningu zamiast kurczaka i ryzu. Żadko tak robie bo nie mam czasu niekiedy na dobry posiłek i staram sie dostarczyc białka i wegli. Twarozek z bananem do blendera i gotowe. Podbije kcal do 3000 bedzie dobrze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
po treningu nie zaszkodza wegle proste ale mimo wszystko troche zlozonych moglbys dolozyc Jaka masz budowe: ekto/endo? bo 500 wegli jak kolega wyzej radzi to moze byc stanowczo za duzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 196
Kurczak i ryz to fajne uzupełnienie węgli po ciężkim treningu przez co idzie masa. Kcal bym nawet do 3300 podbil i jednak rob sobie jedzenie jakos rano albo wieczorem i odgrzewaj na drugi dzień zebys miał przed/po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 591
Budowa ciała ekto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
aha no to 500 to lekkim, miekkim mozesz szamac ale podbilbym tez troche kcal w tluszczach, kolo 100g w bilansie, a do miski dorzucil je w postaci orzechow włoskich/brazylijskich/migdalow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 591
Dodam po 25g orzechow rano i wieczorem czyli 100 g dzienie. Wyliczylem ze na dziennie zapotrzebowanie 2300kcal a zeby przybrac masy trzeba wiecej kcal niz dzienne zapotrzebowanie.3000-3300 i bedzie dobrze?. Pytanie z poza tematu robie np na klatke 4 serie po 4 powtorzenia = 16 i np. biceps 3 serie po 4 powtorzenia = 12.Przybrałem na masie normalnie. Poczytalem na forum i mysle zeby robic klate max 12 seri i biceps 9. Co myslicie o tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
UsArmy7
Dodam po 25g orzechow rano i wieczorem czyli 100 g dzienie. Wyliczylem ze na dziennie zapotrzebowanie 2300kcal a zeby przybrac masy trzeba wiecej kcal niz dzienne zapotrzebowanie.3000-3300 i bedzie dobrze?. Pytanie z poza tematu robie np na klatke 4 serie po 4 powtorzenia = 16 i np. biceps 3 serie po 4 powtorzenia = 12.Przybrałem na masie normalnie. Poczytalem na forum i mysle zeby robic klate max 12 seri i biceps 9. Co myslicie o tym


1. nie jest powiedziane, ze bedziesz mial 3000 kcal i bedzie git i juz do smierci tak masz jesc. Sprobuj narazie powiedzmy 2/2.5g B/kg 1.5g T/kg i ~6/7g WW/kg zobaczysz jak Twoj organizm na to reaguje co sie dzieje w przestrzeni 2tyg, jesli dalej nie za wiele to dokladasz wegli/tluszczy i tak, az faktycznie bedzie sie dzialo
2. 12 serii na duze partie to nie jest 4 serie po 3 powtorzenia... to sa 3 cwiczenia po 4 serie po np 8-12 powt. ale to juz jest pytanie do innego dzialu, zaloz tam i Ci fachowo poradza pewnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na trądzik

Następny temat

Białko, Węgle, Tłuszcze. Dieta

WHEY premium