SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta LOW-CARB - artykuł dla początkujących

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 292973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24824
Idąc tym tropem to 1500 a 1800 kcal nie robi różnicy. Wszystko robi jakąś.
Ja nie jestem specjalistą. Wręcz przeciwne, ale na pewno wszyscy tutaj Cię poproszą o wklejenie rozpiski tego co jesz.

Od paru dni to znaczy od ilu? To też nic nie mówi... Myślisz, że zaczniesz chudnąć w oczach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 666
od 8 dni
mój wczorajszy jadłospis
śniadanie
3 kromki chleba wasa
masło
ogórek
rzodkiewka
sałata
tuńczyk
2 śniadanie
makrela wędzona
kawa z pół szklanki mleka
obiad
pierś z kurczaka
kapusta kiszona
marchew
jabłko
szczypiorek
seler
olej
podwieczorek
twaróg
tuńczyk
rzodkiewka
kolacja
jajecznica z 3 jajek

Mój jedyny trening to jazda na rowerku 60min dziennie zmieniając obciążenia 1min na najwyższym obciążeniu i 1 min na najniższym


Zmieniony przez - gdarecka1234 w dniu 2018-03-20 09:46:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24824
Wklej używają tego.

https://potreningu.pl/calculators/calories


Zmieniony przez - sectorek w dniu 2018-03-20 09:51:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 666
To wieczorem. A jak to jest z brukselkę w niektórych postach pisze by nie wliczać bo btw a jak wpisałam 250g brukselki w mojej aplikacji (fitatu) dodało mi ponad 20g węglowodanów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24824
Nie rozumiem jak ludzie nie wliczają czegoś co jedzą. Dla mnie to jakaś bzdura. Jak jesz to wliczaj. Nie jesz to nie wliczaj. Ja wliczam wszystkie ważywa. To jakbyś jadła 1kg brukselki dziennie a nie liczyła tego i była zdziwiona co jest grane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 666
Ja wliczam wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 198
Siema wszystkim,

Po dość długiej przerwie wracam do siłowni i chciałbym rozpocząć tą przygodę z dietą LC jednak kilka kwestii nie daje mi spokoju. Wg. obliczeń moje zapotrzebowanie kaloryczne (wraz z ujemnym bilansem) wynosi 2300 kcal przy wzroście 186 cm i 74 kg wagi.
Idąc tropem tej diety:
białko = 148 g
tłuszcze = 176 g
węgle = 30 g (przez pierwszy tydzień).

Tutaj pojawia się moje pytanie, odnośnie tłuszczy. Czy zapotrzebowanie 176 g tłuszczu nie jest zbyt wysokie względem białka ?



Zmieniony przez - Freq92 w dniu 2019-07-28 15:47:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 299
Witam, jak to jest z dieta LC? Myśle, żeby na nią przejść teraz i spalić brzuch. Od pierwszego dnia stosowania przerzucić się na węgle 30g/doba, 2g/kg białka a reszta tłuszcze? I to trzymać do końca diety, czy po jakimś czasie dodać węgle a zmniejszyć tłuszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 333
Ja będąc na low carb czuję się cały czas głodna :( co skutkuje podjadaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 293 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4140
Przepraszam za odśnieżenie tematu, ale nie widzę sensu zakładać nowego. Czy dieta low carb sprawdzi się też na masie ? Tzn.przy np. 4000 kcal ? Jak wtedy podzielić makrosy?


Zmieniony przez - Bolus21 w dniu 2021-03-14 08:25:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LEUCINE FUSION - NOWOŚĆ! JUŻ W SPRZEDAŻY!

Następny temat

Tutaj wrzucamy prace konkursu " Moja TREC Siłka"

WHEY premium