SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta LOW-CARB - artykuł dla początkujących

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 292990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 426 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9168
No ja na swoim przykladzie nie polecam jesc w dzien ladowania ile wejdz,ogolnie radzilbym ladowac sie tylko jak jest to juz konieczne a nie regularnie co tydzien.Mi w taki dzien wchodzilo zwykle 2-3kg i potem tydzien to schodzilo,i po takim tygodniu ktory byl po dniu jedzenia(zazwyczaj byla to niedziela) ile wejdzie nie bylo zadnej poprawy formy.

Nie lubię wegetarian. Zjadają jedzenie mojemu jedzeniu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Jeść ile masz do zjedzenia i koniec, bed dorzucania dodatkowych kąsków. Tak jak wcześniej napisałem trzeba samemu sprawzić na sobie czy jest sens oraz obserwować własny organizm. Ale każda opinia jest ważna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Czy ta dieta przy sportach walki bedzie ok?Mam 4 treningi boksu i 2 treningi na siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Witam Igorze

Może się sprawdzić, pamiętaj jedynie aby okołotreningowo dostarczać węglowodany ze względu na większą ilość treningów wytrzymałościowo-siłowych, proponuje na początek nawet większą ilość węgli w porze okołotreningowej do 200 g. Pamiętaj również że przez pierwsze 2-3 tygodnie możesz mieć mało siły i czuć się słabiej ze względu na małe ilości węglowodanów. Przypominam również o konieczności spożywania dużej ilości zielonych warzyw, które mają właściwości alkalizujące.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 436
Witam
Leciałem 4 tyg na low carb efekt niesamowity
Pozwoliłem sobie na jeden chead day i zaczął się problem
Zebrało mi się bardzo dużo wody pod skórą lub tłuszczu
czy może to być przyczyna zbyt wysokiej ilości ww

Zmieniony przez - arturek1 w dniu 2014-05-06 21:06:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12166
no jasne że tak wegle ciągną wodę ; ) w tej sytuacji polecam raczej cheat meal niż day. Cheat meal typu : pizza , kebab , lody są najlepsze, a nie jakieś gówniane słodycze na podbite. Pokręć trochę cardio to woda zejdzie : ) w 1 dzień raczej tłuszczu tyle nie złapałeś : )


Zmieniony przez - Tabaluga19 w dniu 2014-05-06 21:39:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Nitroman
Witam Igorze

Może się sprawdzić, pamiętaj jedynie aby okołotreningowo dostarczać węglowodany ze względu na większą ilość treningów wytrzymałościowo-siłowych, proponuje na początek nawet większą ilość węgli w porze okołotreningowej do 200 g. Pamiętaj również że przez pierwsze 2-3 tygodnie możesz mieć mało siły i czuć się słabiej ze względu na małe ilości węglowodanów. Przypominam również o konieczności spożywania dużej ilości zielonych warzyw, które mają właściwości alkalizujące.

Czyli 2g białka,200g węgli,reszta tłuszcze,jest ok?Jeżeli waga bedzie stała to tne z węgli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 436
Wg moich obserwacji na diecie low carb lepiej wygląda moja sylwetka
wydaje mi się że mój organizm bardzo źle reaguje na duże ilości węglowodanów
czy to może być spowodowane jakąś chorobą
problemy z hormonami czy czymś innnym ??

Zmieniony przez - arturek1 w dniu 2014-05-07 07:01:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12166
Podejrzewam że po prostu masz mały staż i twój organizm jeszcze nie potrzebuje takiej ilości węglowodanów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 436
ćwiczę ok 2 lat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LEUCINE FUSION - NOWOŚĆ! JUŻ W SPRZEDAŻY!

Następny temat

Tutaj wrzucamy prace konkursu " Moja TREC Siłka"

WHEY premium