SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta LOW-CARB - artykuł dla początkujących

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 292987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 452
Siemano.co myslicie o tej diecie low carb? wegle na sniadanie przed i po treningu.Waga 98 kg,chcialbym zjechac do 80-85 kg i zachowac jak najwiecej miesnia,trening silowy 4x w tygodniu,cardio rano na czczo 20 min tez 4 razy w tygodniu,jestem endo-mezo trudno okreslic :/ Dzieki z gory za porady :)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 426 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9168
wg mnie zbyt dużo kcal,obetnij troche tłuszcze tak miej max 100 i potem z biegiem czzasu obcinaj węgle.posiłki najlepiej białko + tłuszcz albo białko +węgle.Za dużo tej odżywki białkowej,daj tam mięso albo od biedy twarożek z białkiem.Samo białko ma zbyt szybki czas wchłaniania.cardio bym dał z rana minimum 30min i po treningu tak samo i co tydzień zwiększał o 5min i jak będziesz już miał 45-50min na sesji to dodawaj jedeń dzień cardio aż dojdziesz do 7 na tydzień.I rób tak co 7-10 dni ładowanie bo bez tego szybko organizm zwolin metabolizm i tłuszcz nie będzie schodził

Nie lubię wegetarian. Zjadają jedzenie mojemu jedzeniu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 452
Czyli z tluszczu odjac 47 g zeby bylo B:244 W:148 i T:100 co daje bilans 2450 kcal,wywalic wegle ze sniadania i dolozyc do posilku przed i po treningowego czy zostawic jak jest a zmienic tylko tluszcz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 426 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9168
na śniadanie przed i po treninekongu zostaw.co daje taki bilans?poprostu jestem przekonany że na 2900kcal jezeli jestes endo, nie bedziesz gubił wagi ba,niektórzy na tej ilości robią mase:)a kcal dobierasz zawsze do wagi przy której dobrze wyglądasz tzn masz widoczne mięśnie ale nie pocięte.a 2500kcal to wg mnie taka pośrednia podaż z której łatwo złapać tą swoją kaloryczność na której będziesz tracił wagę.

Nie lubię wegetarian. Zjadają jedzenie mojemu jedzeniu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 426 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9168
poprostu nie miej tłuszczu w posiłku z węglami

Nie lubię wegetarian. Zjadają jedzenie mojemu jedzeniu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 452
Kupilem specjalnie rowerek zeby krecic na czczo aeroby ;D moga zostac tylko przed cardio bcaa i potem sniadanie ? zmienilem to jak mowiles i wyglada nastepujaco,jak teraz ?:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 426 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9168
tak przed cardio może być bcaa po cardio śniadanie.Co do posiłków to wyglądają ok tylko ten ryż biały mnie w oczy szczypie:)daj basmati lub brązowy albo inne źródło węgli złożonych.Musisz pamiętać że jak waga będzie stała to obcinaj węgle z posiłku gdzie jest ich najwięcej albo próbuj przed treningiem dodać tłuszcz z ostatniego posiłku a węgle przełożyć na ostatni.

Nie lubię wegetarian. Zjadają jedzenie mojemu jedzeniu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 452
Wegli nie powinno sie dawac na ostatni przeciez :P zmienie z czasem na wafle ryzowe jak cos ten ryz.Zastanawiam sie czy obcinac wegle w DNT czy trzymac tak jak w DT niezmieniajac nic ? i co do tych wegli ze sniadania maja zostac czy jakos dodac dzielac na pol i dac przed i po treningui po 50% ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 426 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9168
akurat z tym to jest mit:)możesz śmialo dawać przed snem,mi to pomaga na zastoju tylko na treningu nie ma wtedy pompy i energi i trzeba bardziej robić trening izolowany i z doswiadczenia odradzam nie usówać wegli przed treningiem nóg.DNT rzymaj tak jak w DT ale o innych porach.np 2 pierwsze z weglami lub 1 i ostatni.

Nie lubię wegetarian. Zjadają jedzenie mojemu jedzeniu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 452
Czyli DNT ( 1 posilek wegle,2 (sumowac wegle z dwoch posilkow czyli wyjdzie 100g ryzu na posilek i na tym koniec wegli ) a DT tak jak mam u gory rozpisane ta ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LEUCINE FUSION - NOWOŚĆ! JUŻ W SPRZEDAŻY!

Następny temat

Tutaj wrzucamy prace konkursu " Moja TREC Siłka"

WHEY premium