SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Kopenhaska - koniecznie z mięsem?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
o poprawianiu i radach ad. diety kopenhaskiej w tym dziale zapomnij
poza tym miszelowa = gdyby ?
bo gdyby chetnie bym zbanowal, a jesli miszelowa to 2 konto z innego ip, to tez sie chyba pokusze

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32
Nie znam żadnego "Gdyby".Nie zaczęłam DK ale zaczęłam od wczoraj
jeżdzić na stacjonarnym rowerze.Jem dużo owoców warzyw na obiadek gotowane lub grilowane chude mięsko pije dużo wody i myślę żę bedzie OK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrócisz tutaj z płaczem.
Jesteś uparta jak dziecko.
Ile masz lat?

Zmieniony przez - Skalar. w dniu 2008-03-05 20:12:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32
ćzemu wrócę z płaczem?Mie napisałam całego jadłospisu.Jem ryż dużo nabiału(jogurty z musli serki itp)Jeżeli to jest złe to co mam robić?Mam 34l a czy to ma duże znaczenie?Pozdrawiam i jeszcze raz sorry za wujka Skalara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32
ćzemu wrócę z płaczem?Nie napisałam całego jadłospisu.Jem ryż dużo nabiału(jogurty z musli serki itp)Jeżeli to jest złe to co mam robić?Mam 34l a czy to ma duże znaczenie?Pozdrawiam i jeszcze raz sorry za wujka Skalara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W diecie ważna jest kaloryczność oraz to jaki jest podział składników odżywczych
Więc jeżeli będzie zły jeden z tych czynników to będzie lipa jednym słowem. A dk opiera się na tym że spożywa się bardzo małe ilości kalorii. Więc odejdź od tego i lepiej jakbyś zaczeła pierw się odżywiać według 10 wskazówek żywieniowych:
https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32
OK odchodzę od DK tz. nawet jej nie zaczęłam.Za dużo się naczytałam negatywnych wypowiedzi na ten temat.Postaram się wdrążyć w temat i skorzystać z Twoich rad.Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok. Jak coś to pytaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28
Witam mam problem zaczelam kopenhaska 4 dni temu w pierwszy dzien ubylo mi 1.5kg i dalej nic a wczoraj zjadlam 3 kostki czekolady bo sie zalamalam czy moge ja nadal kontynlowac? a jesli przestac to kiedy zaczac znow?:> bede bardzo wdzieczna za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50471
Nie kontynuować. Dieta jest wyniszczająca, szybko się chudnie, ale potem równie szybko się tyje z nadwyżką. Znacznie skuteczniejsze będzie zdrowe odżywianie się i odjęcie tylko 200-300 kalorii. Będziesz najedzona, będziesz się dobrze czuć i do tego chudnąć. To chyba lepsze niż prawie, że głodówka. Raz na jakiś czas można sobie pozwolić na odrobinę słodkości. Ale dietę kopenhaską przerwij bo tylko popsujesz sobie zdrowie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybkie pytanie/ szybka odpowiedź spalanie-brzuch

Następny temat

uda i posladki

WHEY premium