SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Kopenhaska - koniecznie z mięsem?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50
Witam
Postanawiam zastosować od poniedziałku dietę kopenhaską - podobno jest niezwykle skuteczna.

Lecz jak to w życiu, zawsze znajdzie się jakiś problem.
Od ponad roku nie jem mięsa - ograniczam się jedynie do ryb.
A w menu diet kopenhaskich prawie w każdym posiłku (chodzi o lunch i obiad) jest mięso - chociaż plaster szynki.

Jeśli było by to możliwe, czy mogę prosić o wyszukanie jakiejś alternatywy diety kopenhaskiej, lecz bez mięsa?

Dziekuje za odpowiedzi.
pSdr.

lodowy lodowy pingwin,
yeah, yeah ^^

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83
ja tez ja stosowalam jakis rok temu, slyszalam na jej temat rozne opinie wiec chcialam sprobowac. posilki mdle, ciagle szpinak, jajka, pomidory i befsztyk, ani posolic ani przyprawic czyms innym. stosowalam ja przez 8 dni i 9 wymieklam i napilam sie piwa :] w tym samym czasie robila ja moja kolezanka ktora po zakonczeniu miala efekt jojo i przytyla z tym co zrzucila dodatkowo 3kg, wiec ogolnie nie polecam.

.niech strach przed niepowodzeniem, nie powstrzyma Cie przed wejsciem do gry

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3036 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349816
dieta nie jest mega skuteczna,
a mega niezdrowa.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32
Chcę zacząć diętę od wtorku bo podobno tak najlepiej.Tym sposobem W niedzielę można sie delektować tym kurczakiem.Słyszałam że ta dieta jest przede wszystkim na poprawienie metabolizmu a jednocześnie pomaga schudnąć.Nie ukrywam że bardzo sie boje po przeczytaniu kilku wypowiedzi.Jestem na stałym leczeniu zawrotów głowy które są spowodowane chorobą kręgosłupa.Zazdroszczę tym którzy juz kończą i pozdrawiam was trzymajcie za mnie kciuki.Bardzo proszę o słowa otuchy które spowoduja ze bedę silniejsza.Pa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3036 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349816
ta dieta jest na spieprzenie metabolizmu, a nie poprawę .

btw diety się nigdy nie kończy.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1431
nigdy nie zrozumiem dlaczego baby sa takie glupie
oczywiscie nie wszystkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32
wydaje mi sie ze ta strona nie jest dla Ciebie KRECIKU
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miszelowa jesteś w bardzo wielkim błędzie.
Taka dieta nie da Ci efektów, a przynajmniej nie na dłuższy czas. Szybko wróci waga, z dodatkowymi kilogramami. A chyba nie o to Ci chodzi?
Przeczytaj proszę to:
https://www.sfd.pl/Skuteczność_a_efektywność-t370233.html

Zmieniony przez - Skalar. w dniu 2008-03-03 21:23:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32
może nie mam racji bo sie na tym nie znam ale znam kilka osób co stosują DK i nie mieli efektu jojo.Oczywiście nie obżerali sie tak jak kiedyś przed dietą.Moze wujek SKALAR poleci mi jakąs dobrą diete po której schudne chociaż 5 kilo.Kiedyś to nie było moim problemem bo biegałam jeżdziłam na rowerze chodziłam na intensywny aerobic ale z powodu problemów z kręgosłupem wszystko przerwałam.Prosze pomoż WUJKU SKALARZE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3036 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349816
zmień ton i napisz to normalnie,
nikt tu Twoim kolegą i rodziną nie jest.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32
moim zdaniem piszę normalnie a WUJKA SKALARA dostrzegłam na wcześniejszej stronie i dlatego tak pozwoliłam sobie napisać.myślałam że to jest miłe dla tej osoby ale jeżeli nie to sorry.Mimo wszystko myślę że znajdę tu pradę bo chyba o to chodzi na tej stronie?Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50471
Znajdziesz, a to z tego względu, że większość doświadczonych użytkowników wypróbowała te super hiper diety na sobie. Co do diety kopenhaskiej. Może i jest tak, że po po niej schudniesz szybko, bo schudniesz, ze względu na jej restrykcyjność. Ale ona wcale nie poprawia metabolizmu, ale go pogarsza. Schudniesz, ale potem przytyjesz więcej. Wszelkie diety z kolorowych czasopism to syf. Dietę ma się całe życie, dlatego nasze diety nie są wcale takie monotonne, nudne i restrykcyjne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybkie pytanie/ szybka odpowiedź spalanie-brzuch

Następny temat

uda i posladki

Wiecej