SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta IF do oceny

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 181
Witam mam tutaj diete do oceny, proszę bez hejtów bo to moja pierwsza rozpiska diety. Główny cel to utrata wagi i tkanki tłuszczowej mam jej 25%
wiem dużo. Dlatego chce przejść na IF. Proszę o poprawki bo na pewno będzie ich dużo z góry dzięki

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 181
A i do tego będę brał spalacz tłuszczu Olimp, omega 3 , magnez oraz tabletki na ochronę stawów skokowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15829
Jakie wyszlo Ci zapotrzebowanie? Jakie okno, planujesz aeroby? Daj bialka 2,5g/kg i tluszczy 0.75g/kg reszte zastap weglami. Obcianaj co tydzien 100kcal ale tylko do pewnego pulapu. Spalacz zostaw na pozniej. Wpierw jedz na sucho i wykorzystaj potencjal. Spalacz okaze sie bardziej przydatny pod koniec, redukcji

Jestes Panem swojego losu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1357 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 57548
Parówki to raczej kiepski pomysł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Daj piers kurczaka, podroby np. serca, zoladki bo to tez dobre zrodlo bialka. Twarog, jaja,ryby

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Polecam jeszcze witaminy i mineraly z olimpa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17324
brakuje źródła zdrowych tłuszczy: dodaj: np. wiórki kokosowe/ olej kokosowy/ orzechy/ avocado/ oliwe z oliwek/ olej lnianiy/ siemię lnianie/ oraz swierzą rybę. Te musztardę oraz koncentrat bym odpuścił.
Zdecydowanie dodałbym warzywa ok. 500 g dziennie :) !

kaloryczność obliczałeś jakoś jeśli nie to zachęcam do skorzystania z linków :

http://www.sfd.pl/_Kalkulator_kalorii_i_makroskładników,_BMR,_TDEE_do_IF_i_nie_tylko.-t963425.html

http://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html

i naprawdę nie bój się kalorii możesz uzyskac większe rezultaty na większej podaży kalorycznej niż na małej a jeli dopadnie cię zastuj i nie będziesz już mógł dołożyć aktywnośći fizycznej zawsze masz z czego obiąć i jedziesz dalej z koksem ! powodzenia :) po drugie masz 17 lat więc duże i rygorystyczne obciecie kalori nie jest wskazane w Twoim wieku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
planuje na poczatku okno żywieniowe 8-16. Trening to ogólno rozwojowy tak jak tutaj
http://www.cwiczenia.com.pl/modules/news/article.php?storyid=346

a kaloryczność wyszła mi około 2450 kcal.
A tutaj mam poprawiona diete

Zmieniony przez - budowlanydaniel w dniu 2013-08-27 11:13:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A i jeszcze jedno na kalkulatorze zapotrzebowania wyszło mi coś takiego jak na zdjęciu i właśnie nie rozumiem oco w tym chodzi po miałem dietę o dietetyka i on ustalił mi kaloryczność w wszystkie dni taką samą. I dlatego teraz tego nie rozumiem

Zmieniony przez - budowlanydaniel w dniu 2013-08-27 11:16:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Z lewej strony masz DNT natomiast z prawej DT w czasie ktorego potrzebujesz wiecej paliwa dla swoich miesni

Zmieniony przez - rooneyy89 w dniu 2013-08-27 11:36:44

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD/Low Carb redukcja.

Następny temat

Jak dalej poprowadzić redukcję?

zestaw jelly baton