SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Dukana + ćwiczenia.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1147

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Płeć

kobieta

Waga

58

Wzrost

161
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19
Cześć. Mam pewien dylemat. Od razu piszę , o szczerą opinie po przeczytaniu mojego tematu , ponieważ już długo szukam odpowiedzi i nie wiem co mam zrobić.
Ostatnio bardzo przytyłam .Aż 10 kg z figury anorektyczki . aktualnie waze 58 kg do wzrotu 161 cm .
miałam bardzo duże zaburzenia żywieniowe , ponieważ chodziłam na kontrole do specjalistów i byłam pod opieka psychologa , teraz gdy jest juz wszystko dobrze i ustabliziwoalam sie psychicznie mam zamiar prowadzic zdrowe zycie i zaczac dbac o swoje cialo ,tylko pierw chce zgubic prae kg w miesiac , by moc zaczac robic rzezbe na silowni .
Diete dukana chce przejsc do konca. nie tylko zrzuucic wszystkie zbedne kg , ale i zrobic faze stablizacji . dodam tez , ze moja figura jest ksztaltu gruszki. mam chudy plaski brzuch ale bardzo duze łydki, uda i posladki. Chcoiaz ostatnio zauwazylam ,ze tluszcz mi sie odlozyl na ramionach i rekach, dlatego chce najpierw schudnac a pozniej wiecej cwiczyc by bardziej sie nie rozbudwoac. Moje pytanie jest takie... jakie cwiczenia beda najlepsze zeby byly lepsze efekty ? areoby czy siłowe? czy bieganie 60 miutowe wchodzi w gre , bez spozywania weglowodanów ? jak ujedrnic ciało ? przeszkadzaja mi tez moje rece, a na silowni boje sie ze sie rozbuduja , co zrobic by zmneijszyc ich mase ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Dieta Dukana nie jest dietą promowaną przez środowisko sportowe, także w tej sprawie pomocy tu nie znajdziesz, możemy zachęcić jedynie to zmiany sposobu żywienia. O treningu czytamy w odpowiednim dziale. Mamy tu też dział dla kobiet - Ladies SFD.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witaj,
zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych .

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-kobiety 

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
mam zamiar prowadzic zdrowe zycie i zaczac dbac o swoje cialo ,tylko pierw chce zgubic prae kg w miesiac , by moc zaczac robic rzezbe na silowni .
Diete dukana chce przejsc do konca. nie tylko zrzuucic wszystkie zbedne kg , ale i zrobic faze stablizacji .


A nie lepiej zacząć dbać o siebie solidnie już teraz?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase pilne spr

Następny temat

Przejście z diety na redukcję na dietę na masę.

WHEY premium