SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Davida Kirscha

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 162
Zastanawiam się nad zastosowaniem tej właśnie diety. Kto czyta Shape'a z pewnością wie mniej więcej na czym ona polega.
Choć nie jestem ekspertem , wydaje mi się że dieta ta przynosi dobre efekty. Przytoczę jej zasady :
- 5 posiłków co 2-3h
- rezygnacja całkowicie z węglowodanów pod postacią inną niż warzyw, porcja oliwy dziennie i migdałów, dużo białka! w każdym posiłku ma się ono znajdować - przede wszystkim piersi kurczaka i rybcie
- nie wolno owoców, slodyczy, jogurtów serów bialych , alkoholu chleba . nic z tego
- zaleca sie shaki bialkowe
- nie wolno jesc po 19.00
a przede wsyztskim CWICZENIA. Codziennie 45 minut aerobów, a do tego co drugi dzien albo cwiczenia przy dosc wysokim tetnie ksztaltujace sylwetke , a w pozostale dni silowe na tylek lub brzuch.Nie ma dnia beztreningowego.
dieta trwa 14 dni mozna schudnac 7-8 kg.
PRosze o pomoc - czy schudne z tluszczu ????? na tej diecie byla Heidi Klum , i wiele innych modelek.
Po diecie oczywiscie nie wolno wracac do starych nawykow a stopniowo wprowadzac wegle o niskim IG.
Nie chce byc postrzegana jak jakas glupia nastolatka ktora znalazla sobie kolejna diete cud, jednak uwazam ze ta dieta m,a bardzo podobne zasady do tych o ktorych mowi SFD.
Wiec prosze napiszcie co o niej myslicie :) W razie pytan dysponuje informacjami na jej temat.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
lol
to sobie koles przypisal autorstwo diety

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Low carb po prostu. Czemu nie można jeść po 19-tej? Jakieś uzasadnienie? Czy tak z d..py? No i po treningu jakoś cukier trza uzupełnić, bo niezła jazda późńiej.(tzn. ja kończę z reklamówką słodyczy). A generalnie fajna dieta. Woda mi z brzucha fantastycznie poleciała. Tylko ten cukier po treningu jeszcze nie rozpracowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
no taki lowcarb w miare powiazany z kopenhaska

a czemu niby cukier po treningu dac?

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 162
wiec:
" Oprocz 3godzinnych przerw miedzy kolejnymi posilkami, bardzo istotny jest okres pomiedzy 7 wieczorem i 7 rano. Jedzenie przed snem sprawie, ze spi sie gorzej, a procesy przemiany materii i spalania tluszzu zachodza duzo wolniej. Nayomiast post po 19.00 zostawi cialu 12h na regeneracje i sprawi, ze podczas snu tkanka tluszczowa bedzie znikac"
To chyba taki glupi chwyt reklamowy.. no bo na chlopski rozum kiedy nie je sie to wtedy zwalnia sie przemiana materii bo organizm nie ma co trawic... i jeszcze w nocy zamiast tluszczu beda sie palic miesnie. ? glupoty w tych gazetach.. ale podobno ta dieta dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
no wiesz...
jak ktos nie ma miesni...to z czegoz ma spadac jak nie z tluszczu?

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 162
pocieszyles mnie :P ale chodze juz jakis czas na silownie i nawet jesli mialam beznadziejny trening i zarlam jak swinka to chyba jakies miesnie mam ? :P widac troche :) ale przy takiej ilosci bialka ktore sie je to chyba ta utrata miesni bedzie malutka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
no powiedzmy ze bedzie malutka w okresie od 7 rano do 19 wieczorem....

a pozostale 12 godzin?
z czego organizm sie ma odzywiac...

przetestuj diete i daj znac jakie wyniki

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 162
Jutro zaczynam
a przy okazji juz raz robilam ta diete i wytrzymalam 7 dni .. ale to chyba dlatego ze jadlam zbyt malo bo nierozsadnie nie mialam tego w lodowce co bylo potrzebne. i jadlam na okraglo szpinak :P a teraz kupilam odzywke bialkowa i mam karnet na silownie a pozatym mam duze zapasy tluszczu na sobie:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
hehe...powodzenia
bialko od razu po treningu i rano na czczo...
no i reszte planuj z glowa

jak za malo bedziesz jadla to z dnia na dzien bedzie gorzej...

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Droga Brunetko popieram w calej rozciągłości to co mówi(pisze) Seewy.
Kolo zerżnoł to od innych i mądrzejszych ale mu do końca nie poszło.
Proponuje(apeluje) nie robić tych niepotrzebnych przerw w jedzeniu po 19.00
Sama wiesz jak to dziala , bo o tym wspomniałaś.
Niby co to za cudowan godzina? 19.00?
A jak ktoą ma inny rytm biologiczny?
Czy ten mądrala tego nie przwidział?
Proponuje nie spowalniać przemiany materii i jeżeli chcesz robić diety niskowęglowodanowe to poczytaj bardzo fajny art. Qazara "10 przykazań żywieniowych".
Tam znajdziesz więcej mądrości niż u Pama Davida.
POWODZENIA

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

żelazo!!!!

Następny temat

co kto myśli o kakao?

Wiecej