SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Carb Cycling-do korekty.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1383

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 249
Witam. Za radą jednego z użytkowników forum postanowiłem ułożyć sobie dietę Carb Cycling na podstawie następującego artykułu i podanych do niego linków i załączników: http://kulturystyka.pl/carb-cycling-zasady-manipulacji-weglowodanami/
Kilka informacji o mnie: ektomorfik, 65,5 kg wagi, 22 lata i 164,5 cm wzrostu. Treningi siłowe i aerobowe 3 x w tygodniu. Artykuł uwzględnia tą dietę wyłącznie na samym BMR, które po 10% deficycie wyniosło 1767,15 kcal (tutaj proszę o informację czy nie lepiej byłoby to przeprowadzić na TDEE). Rozkład dni wygląda następująco:
DZIEŃ UMIARKOWANY:
białko-111,35 g czyli 445,4 kcal (przy założeniu 1,7 g/kg)
węglowodany-98,25 g czyli 393 kcal (1,5/kg)
tłuszcz z pozostałych 928,75 kcal-103,19 g
razem 1763,15 kcal

DZIEŃ WYSOKI:
białko i tłuszcz jak wyżej, węgle 122,81 g
razem 1865,39 kcal

DZIEŃ NISKI:
tłuszcz i białko jak wyżej, węgle 73,68 g
razem 1668,87 kcal

Zmieniłem wartości g/kg masy ciała jak było zalecone na końcu artykułu i przybrałem te z forum. Jednak martwią mnie proporcje, między innymi wysokość tłuszczu. Tam przykładowy 100 kg model na redukcji miał następujące proporcje: 330g białka , 275g węgli, 33g tłuszczu.
Proszę o korektę, wskazówki i porady jeśli ktoś zauważy błędy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Dietę wrzuć w takiej formie https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ.-t922822.html  a czy ten model 100kg było napisane co bierze że taka forma itp ? Nigdy nie sugeruj się na innych lecz na własnym organizmie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 249
W tym Carb Cycling nie bardzo wiem jak kierować się tym dziennikiem, skoro zapotrzebowanie jest stałe, nie da się ustalić różnych wartości na różne dni. Nie tam nie było o nim nic więcej niż waga. Na razie liczę tylko kalorie bo nie wiem, czy mam dobre proporcje tych składników. A ten zrzut pokazuje niestety tyle jeden dzień, a tu każdy prawie inny będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
W dNT może być mniej kalorii a w DT podbijasz i tak jeśli sumujesz bilans tygodniowy to będziesz na + na przykład.
Także rotuj kaloriami ( węglowodanami ) i wrzuć zrzut z poszczególnych dni .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 249
Ok, wrzucę za jakiś czas wrzut z 4 dni. Powiedz mi tylko, czy bezpiecznie tak wysoko te tłuszcze zostawić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Im więcej węgli tym mniej tłuszczu możesz dawać i na odwrót , musisz sam wyczuć jak z tym u Ciebie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalanie tłuszczu na lato

Następny temat

Dieta na redukcję do sprawdzenia

WHEY premium