SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta 77kg do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 854
Wiek 21

Waga 77kg

Wzrost 191cm

Trening : Split 3 razy w tygodniu Klata + triceps, Plecy + Biceps , Barki + Nogi .Jak bedę miał wiecej czasu to dorzuce 4 dzień na same nogi

Praca : Intensywna

Cel : Dobic do 85kg i nastepnie trzymac mase i zwiekszać siłe

Typ budowy : ekto

Jem tak juz od miesiąca ale waga stoi w miejscu.Siła i mieśnie rosną.CO musze zmienić? Zapomniałem dodać ze po treningu pije 50g carbo z wodą.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 464 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4904
zamiast słonecznika daj inne źródło tłuszczy. + wszędzie warzywa i jest ok. zarzuć od czasu do czasu jakiegoś łososia i urozmaicaj dietę. makaron najlepszy będzie pełnoziarnisty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 854
makaron jem spaggeti bo inny mi niesmakuje. Warzywa moge dorzucic .Co jest ze slonecznikiem nie tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 464 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4904
nikt nie mówił że będzie Ci wszystko smakowało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5139
Jest okej, Tłuszcze dodaj sobie oliwe z oliwek ;) _> NIE SMACZNE ;)

ALE BARDZO Dobre ;) 1 łyżeczka i masz prawie 100 kcl ;)

Pozdrawiam ... Pamiętaj, Granice są w nas !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 854
czyli do kazdego posiłku prucz po siłowni zyleczne oliwy?.Reszta OK?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
dieta jest strasznie monotonna i malo zasobna w wiele wartosci odzwyczych. oliwa nie jest jedynym tłuszczem, a w potreningowym tez tł moze sie znaleźć

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 854
Mi monotonia nie przeszkadza. Jak mnie zaczyna zalewac to uciac wegli i dodac tluszczy? tak powiedzmy 20-25g tluszczy na posilek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 854
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to low carb?

Następny temat

proszę o pomoc- dieta na rzeźbę

WHEY premium