SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta 71kg [MASA]

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3224


Witam

Jest to moja 2-ga dieta ktora daje do sprawdzenia
z przyczyn dosc prostych, bedzie dla mnie latwiejsza do utrzymania

chcialbym sie dowiedziec czy sie takie cos nada ? jest to typowo na mase wiec pozwolilem sobie umiescic pare niezdrowych rzeczy(latwiej mi tym podbic kcal) jak margaryna ;)

cel ~80kg mysle ze bez podbijania kcal dojdzie

co do diety: obiad nr1 napisalem taki jaki bedzie w dni nie treningowe, w treningowe bedzie identyczny jak nr2

i pytanie co do gainera, dodawac go w DNT? czy wywalic go wtedy z dnia ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1892
Margarynę mimo wszystko wyrzuć. Zbyt niezdrowa. Na początek obniż wszystkie wartości i kcal. Obiad rozumiem, że w nietreningowe, ale jednak mięcho by się przydało. Rano wystarczy jedno źródło tłuszczy. Wyrzuć wędliny. Na noc tłuszcze. W nietreningowe gainer niepotrzebny. Ogólnie zbij btw i kcal.

powodzenia/

hardgainerus maximus!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3224
w sniadaniu 15ml oliwy jest do usmazenia omleta a orzechy sa zmielone w omlecie
jak juz napisalem, wedlina 1x dziennie dalem bo jest to dosc latwy i szybki posilek dla mnie

waga mi aktualnie stoi od jakiegos miesiaca na 71kg i nie chce ruszyc, a jadam srednio te 2.800-3.200 kcal wiec udezylem teraz w wyzszy pulap z wieksza iloscia tluszczy

margaryna(sprobuje posmarowac oliwa)+szynka raz dziennie mnie nie zabije, miliony ludzi jada gorzej i wiecej ;) a na mase to duzej roznicy chyba mi nie zrobi?
na wieczor oliwa do usmazenia jajecznicy

chcialbym glownie uslyszec czy pojade na tej diecie w dobrym kierunku ? czy osiagne swoj cel ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1892
Osiągniesz. Możesz cienką warstwą masła posmarować. Masę uzyskasz tylko, żeby była dobrej jakości dlatego się doczepiłem tej margaryny. Zbyt duża ilość białka wcale nie pomaga zwiększyć masy. Niech przyjdzie specjalista i oceni niuanse.

hardgainerus maximus!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
"chcialbym glownie uslyszec czy pojade na tej diecie w dobrym kierunku ? czy osiagne swoj cel ??" jeśli będziesz się starał tak wszytskoz alezy od Ciebie i od tego jak jesteś zdeterminowany

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3224
jem ile moge, staram sie cwiczyc ciezko, problemem jest tylko praca w ktorej okolo 3-4h chodze szybkim truchtem i mysle ze przez to stoje z waga(nogi musze lzej cwiczyc) :/ stad mi sie wziela taka ilosc kcal, bede obserwowal wage zeby sie nie zalac a zeby szla wmiare do przodu :)

tak przy okazji, cheaty w jedzeniu w weekend w postaci jakiejs pizzy czy cos mniej zdrowego a kalorycznego nie bedzie przesada ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
poczytaj o oszukanych posiłkach masz w podwiesoznych

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3224


mala poprawka

nie wpisywalem tam oliwy z oliwek i warzyw(beda w II, III. IV posilku)

ciezko mi dojsc do tego jak liczyc oliwe ktorej uzywam do smazenia, jest to okolo 1 lyzki stolowej do posilku w sumie kazdego bo wiekszosc smaze, czasem mieso dusze w garku ale tez daje z 1-2lyzki zeby sie nie przypalilo
po miesie zostaje sporo ,,sosu"

jak liczyc dobrze oliwe ? smazyc na niej i do tego osobno pic np 1lyzke ? ta oliwa to klucz do dopiecia mojej diety =/

rano robie omleta z platkow i jajek, moze jakis ciekawy i szybki zamiennik ktos jest w stanie podac ?

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zamieniaj ryż na inne źródła ww i dodaj warzywa do każdego posiłku po 200-300g
oliwe pijesz osobno

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3224


Witam

to znow ja :)

diete trzymam juz z 2tyg moze wiecej ale brak mi w niej czegos... nie zanotowalem specjalnie wzrostow masy wiec ostatnio pomyslalem malych poprawkach i chcialbym je skonsultowac, a wiec:

oliwa z oliwek:
II - 15ml
III - 15ml
IV - 15ml
polewal bym nia posilek
w V jest tylko do natluszczenia patelni wiec zle wpisalem te 15ml bo pewnei z polowe mniej jest

mam jeszcze pytanie co do warzyw i tej oliwy, jak wyglada sprawa z posilkami okolotreningowymi ? czytalem rozne diety i nikt nie podaje warzyw i tluszczy do okolotreningowych wiec jak to jest ?

aktualnie jadam warzywa w II III i IV
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3224


tak by wygladalo to z oliwa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak nabrać masy

Następny temat

-10 kg

WHEY premium