SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta 3000kcal na mase

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 963

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

15

Płeć

Mężczyzna

Cel

Kaloryfer , dobra mocna sylwetka , mocne mięśnie

Waga

76-78 kg

Wzrost

178

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

17.60

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

uczęszczam do szkoły , trenuje przeważnie w godzinach popołudniowych , w soboty rano , wstaję 6:30 kładę się spać 22 przeważnie . Przerwy co 45 minut :)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Przynajmniej 4 razy w tygodniu , wyposażenie nie jest najgorsze , myślę że 7/10

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Dieta uderzeniowa bardzo mało kalorii (1100) , bardzo szybko zszedłem z wagi , miało to wpływ na moją sylwetke z której jestem "prawie" zadowolony, obecnie 2200 kalorii staram się tyle trzymać

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Zdrów jak ryba:)

Stosowana lub planowana suplementacja

Planowana jak narazie , czekam na dietę i pieniążki : CM3 (jabłczan kreatyny) , 7Nutrition - BCAA Perfect , Amarok Nutrition (HMB)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 64 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 34
Witam.

Jestem 15to letnim endomorfikiem który strasznie jara się siłownią . Zaczynam dopiero z ciężarami tak na poważnie , wcześniej zdarzyło mi się uczęszczać w wakacje (prawie cale 2 miesiące) . Na codzień uprawiam sporty (bieganie m.in sprinty 60m , interesuje się piłką nożną , sporty walki) . Prosiłbym o pomoc w ustaleniu diety . Niedawno byłem na bardzo mocnym spadku kalorii , moja dieta sięgała nawet do 1100 kcal , ponieważ bardzo zależało mi na spadku tkanki tłuszczowej . Od 2 miesięcy trzymam około 2-2.3k kalorii dziennie , mój poziom tkanki tłuszczowej to ok. 17% . Dlatego mam zamiar iść w mase .:) Suplementy które będą mi służyły przy 8 tygodniowym cyklu to : CM3 (jabłczan kreatyny) , 7Nutrition - BCAA Perfect , Amarok Nutrition (HMB) . Plan treningu jest 3 razy trening siłowy w tygodniu (mam możliwość chodzić codziennie ) będzie to wtorek czwartek niedziela . W środę , piątek , sobota bieganie , piłka , aeroby . Proszę o wiadomość prywatną lub odpowiedź pod postem :) Pozdrawiam i niech rekordy będą z wami :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Hej :) Wstaw przykładowe zrzuty z diety jak jadłeś do tej pory, żeby można było ocenić jak jadasz, jakie górują składniki w Twojej diecie i jakie masz makro (tutaj linka jak zrobić zrzut https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html) I do tego przydałby się opis treningu, który wykonujesz/będziesz wykonywał [serie, ilość powtórzeń, ciężar] Możesz dołączyć zdjęcia w pozycji neutralnej, też co nie co powiedzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 64 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 34
Co do zrzutu zaraz się pojawi , z planem będzie troche ciężej bo nie mam dzisiaj zbytnio na to czasu , napewno pojawi się jutro lub dziś wieczorem :) Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podbijanie kcal keto

Następny temat

Pytania o diete.

Wiecej