SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta 2500 - 3000 KCAL koszt i produkty

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5314
Witam chciał bym tu założyć nowy temat dla nowych i dla tego że sam jeszcze w pełni nie ogarniam dokładnie tematu..
A mianowicie ile was wynosi dieta ok 2500-3000 Kalorii miesięcznie z jakich produktów korzystacie co opłaca się kupować a co nie czyli np. wiadomo że nie będę jadł co dziennie świeżego łososia bo zbankrutuje :)

chodzi tutaj o produkty w miarę dobrych cenach które są tanie i zdrowie np. takie płatki owsiane
Planuje ułożyć konkretną dietę na bazie dobrych produktów a sam nie ogarniam do końca co wybierać i ile mnie to wyniesie w skali miesiąca
Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2913 Napisanych postów 51299 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 346133
Zapoznaj się z tymi tematami:
http://www.sfd.pl/-t1135388.html - Źródła węglowodanów w diecie. 
http://www.sfd.pl/-t1135440.html- Źródła białka w diecie. 
http://www.sfd.pl/-t1135648.html - Źródła tłuszczu w diecie. 

Co do samych kosztów, to nie zależy to od samej kaloryczności, a też od rozkładu BTW, inne będą koszta diety gdy w tej puli będzie np 120g białka a inne gdy będzie to 200g, to samo tyczy się przyjętych proporcji węglowodany-tłuszcz.

TRENER PERSONALNY/DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23714 Napisanych postów 16652 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 259829
co do kosztów diety to j.w zalezy od rozkładu i kaloryczności . ( masa czy redu )czy jesień zima czy wiosna lato oraz jesli chodzi o białka to czy ida podroby czy nie. , Wysokie białka sporo kosztuja , tłuscze dobrej jakości też ale jednak nimi ąłtwo nabic kcal. najtansze w diecie to węgle ..

ja kiedyś liczyłem i wychodziło mi tanim kosztem ( dieta 3300kcal)około 15zł dziennie a rednio 20 zł dziennie natomiast jak lepsze produkty i więcej kcal to 25dziennie

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2017-04-09 19:53:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5314
Właśnie koszta diety zawsze mnie przerażały dzisiaj kupiłem świeżego łososia 350g/21zł około :(
u mnie na oko wychodzi 120g białka dziennie i tu jest najgorszy problem węgle i tłuszcz są tanie tak myślę :D

Zmieniony przez - ~Luui~ w dniu 2017-04-09 21:06:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3195 Napisanych postów 15808 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 146709
Koniu wrzucił Ci moje artykuły z czego korzystać.
Stosunkowo białko nie jest takie drogie0 nikt nie mówi, byś jadał łososia
Kupuj podroby, udka z kurczaka, w dobrych cenach karkówka, schab, plus jaja, jakaś porcja nabiału.
Także na spokojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1718 Napisanych postów 27216 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 516400
Zbyt wybiórczo podchodzisz do doboru pokarmu, wcale nie musisz jadać łososia. Istnieje wiele produktów o cennych właściwościach które nie są aż tak drogie. Niemniej jednak zdrowa dieta nie zawsze musi być znacznie droższa niż spożywanie gorszej jakości jedzenia. Dużo osób tego nie dostrzega (słodycze/drożdżówki/stołowanie się na mieście/alkohol i.t.d) co prawda podałem nieco restrykcyjny przykład.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-04-10 16:30:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - witaminy

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 75kg

nutloveb