SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta 240g białka/dzień

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9
Co powiecie na taką diete:

6:00 450g mleka +30g płatków +10g cheba +15g szynki +15g sera żółtego (25g białka) -śniadanie przed szkołą

9:00 100g orzechów +100g słonecznika (50g białka) -na przerwie szkolnej

12:00 obiad w szkole (ok. 20g białka) + dojeść orzechy jeśli wcześniej nie dojadłem

15:00 obiad w domu (ok 20-50g białka)

18:00 kurczak 200g (43 g białka)

21:00 kurczak 200g (43g białka)

23:00 twaróg 50g+ śmietana 40g+ chleb 20g+ 33g szyki+ 33 sera żółtego (25g białka) -kolacja

+ w dni treanigowe zamiast ziemniaków do obiadu 100g ryżu + 300g jogurtu (20g białka + ok 100g węglowodanów!)

+jakieś warzywa do przegryzienia +sok marchwiowy +żeń-szeń
+kwasy Omega-3 (tran :P)

SUMA ok 260g białka 174g tłuszczy 373 węglowodanów ok 4000 kcal -w dni treningowe

ok 240 g białka 170g tłuszczy 270 węglowodanów ok 3500 kcal -w dni wolne od treningu

Co 4 tygodnie przerwa 1 tygodniowa od takiej ilości żarcia, aby organizm nie bronił się przed białkiem.

Mam 18 lat, chodzę do 3 liceum, ważę 58kg mam 181 cm wzrostu i coś czuje że przesadziłem z tym białkiem ale nie wiem co by stąd skreślić :P

Zmieniony przez - 22Keisaj w dniu 2007-11-11 16:16:43
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
https://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html 

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12115
100g orzechow i 100g slonecznika dziennie, do tego w jednym posilku Poczytaj lepiej o co w tym wszystkim chodzi bo to co tu przedstawiles to nie dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9
Pomyśl troche, przecież napisałm że orzechy doajadam o 12:00, więc nie przekrocze limitu 40g białka na 3 godziny.
Poza tym czytałem masę poradników o diecie i nie będe czytał kolejnych.
Jeśli macie jakieś konkretne uwagi to piszcie, a nie wymigujcie się wklejeniem linka do poradnika.
Wiem że troche przewyższam zapotrzebowanie, ale co z tego? Dzieki temu zawsze moge sobie (a nawet powinienem) odpuścić/zmniejszyć jakiś posiłek i będzie ok, a nie musze sie martwić że jeśli czegoś nie zjem to będe miał braki.
Poza tym to bardzo wygodna i smaczna dieta jak dla mnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12115
Wazysz 60 kg a dostarczasz organizmowi 240g bialka dziennie?No widac zes sie naczytal tych poradnikow.4g bialka na kg masy ciala?Tyle nawet na koksie sie spozywa.Ale ok, Ty wiesz lepiej.Pozatym brakuje Ci elementarnej wiedzy o diecie po prostu.O tym kiedy co spozywac itd.

A co do mojej uwagi odnosnie 100g orzechow i slonecznika naraz.Co z tego ze nie przekroczysz 40g bialka?A uwazasz ze to bialko bedzie zawieralo pelna pule aminokwasow?W dobrze ulozonej diecie, liczy sie i bialko roslinne i zwierzece,ale Twoja dieta nie jest dobrze ulozona.W ogole posilek typu 200g piersi z kurczaka albo 200g orzechow i pestek slonecznika czy nocny posilek w sklad ktorego wchodzi chleb pokazuje ze sie nie naczytales za bardzo.Wiec skorzystaj moze z podpowiedzi kolegow i wejdz w te linki.

Po treningu bialko szybkowchlanialne plus ww zlozone.Gdzie one sa u Ciebie po treningu?
Na noc bialko wolnowchlanialne, chleb odpada
Gdzie warzywa, gdzie inne zrodla zdrowych tlussczy pomijajac masakryczne ilosci orzechow ktore dziennie zjadasz?
Za duzo bialka.

To w skrocie.

Zmieniony przez - Cinqg w dniu 2007-11-11 19:57:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 241 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2831
58 kg to powinienes wazyc przy wzroscie 155
masz 25kg do nadrobienia, zero pojecia o odzywianiu i zero autokrytyki.
wiec nie udawaj alfy i omegi, tylko czytaj posty podwieszone
najlepiej dla Ciebie byloby zebys jadl same wegle a bialka na oczy nie widzial bo pewnie masz metabolizm jak ryby.

zastanawiam sie nawet czy to nie prowokacja dziadka do orzechów.

Zmieniony przez - Harem w dniu 2007-11-12 20:25:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile białka żeby mięcho nie leciało

Następny temat

brak apetytu w ciagu dnia

WHEY premium