SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta 16-latka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 244
Witam, z działu odżywki i suplementy trafiłem tutaj :) , gdyz ludzie doradzili mi aby nie brać odzywek tylko diete zrobic. No i mam problem bo plik z tej strony darkthorn.republika.pl/dp.htm (dziennik posiłkow) po rozpakowaniu nie chce mi sie w excelu otworzyć. Na czym w ogole polega ułozenie diety, jak to powinienem zrobić. Proszę o jakieś porady. Z góry BARDZO DZIĘKUJE ! Pozdrawiam

EDIT: Aha jeśli by się to komuś przydało to: wiek: 16 wzrost:175 waga: ok 70kg sport/ruch: aktywnie, basen, rower, bieganie i co najmniej raz w tygodniu na hale chodzę grać w piłke nożna, reczna lub siatkową, zapotrzebowanie kaloryczne 203 (obliczalem wedlug tematu Zapotrzebowanie kaloryczne, skł. prod. żywnościowych, % bf )

Zmieniony przez - Kinley w dniu 2007-03-19 07:47:24
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 10921 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43675
jak chcesz ułozyc diete to na gł,wnej stronie w dziale odzywienie<tak tym dziela>sa podwieszone tamety w ktorych znajduje sie wszelka widza ppotrzebna do ulozenia diety...powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 244
no tak ale nie moge otworzyć tego dziennika posiłków, moze to ktos wrzucic na inny serwer ? Z góry thx
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc!! HELP!!

Następny temat

Cel 20 kg mnie do wakacji

Wheya