SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta 15 latka do oceny + kilka pytań

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 892
aaa FBW, nie skojarzyłem :). Dzięki Viren, czyli powrócić do FBW i tak trzymać dopóki się nie zredukuje? A później- za jakieś 2 miesiące mogę jechać już na masę?
Jeszcze jedno pytanie- chyba przysiadów/wykroków nie powinienem robić z obciążeniem? Dość niski jestem (174) i ciągle rosnę. Nie wpłynęłoby to negatywnie na moje stawy itp?

Zmieniony przez - badom w dniu 2011-11-14 19:35:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
mozesz robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z odpowiednią techniką nic nie stoi na przeszkodzie. Zacznij małym obciążeniem aby ogarnąć technikę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 892
Dzięki Wam wszystkim za pomoc, szczególnie Tobie Viren. Od jutra jadę z powrotem FBW aż mi fat nie spadnie. Później pojadę trening na masę. Jak myślicie, w dwa miesiące dam radę spalić dostatecznie dużo? Na biodrach mam trochę poniżej setki, pas też.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
w tym sporcie lepiej mniej a w dluzej perspektywie czasowej i zeby efekty byly stale
takie 'jak najwiecej teraz i pozniej masa za 2 miesiace' powoduja odwrotny efekt od zamierzonego
nie wyznaczaj sobie celu w czasie w sensie ze za 2 miechy koniec tylko koniec wtedy gdy osiagniesz wymiar/wyglad ktory ci odpowiada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 892
Okej dzięki :). Nie wyznaczałem sobie terminu, tylko próbowałem oszacować i zapytałem co Wy myślicie.

Zmieniony przez - badom w dniu 2011-11-14 23:54:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
to zalezy od Ciebie od motywacji , przykladania sie do treningu i michy
jako ze niedlugo swieta masz troche utrudnione zadanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 892
Kurde noo tak- święta :/. Zrobi się przerwę tygodniową a później kolejny kilka miesięcy będę odrabiał :D :D. Dzięki za pomoc, chyba mi się Tobie też udało dać Soga :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W święta się po prostu nie przejadaj i nie rzucaj na jedzenie jak pies na kiełbasę i nie przybierzesz tłuszczu ( a jeśli już to niewiele )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spokojnie dasz radę, zobaczysz jak wielkie znaczenie ma dieta
Ja w 2 miechy spokojnie zszedłem z pasa 12 cm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie dot. planu

Następny temat

Jaką dietę wybrać? - art. z serwisu PoTreningu.pl

Wiecej