SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta ...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 118
Witam , mam do Was ogromną prośbę . Otóż jestem żółtodziobem i nie mam pojęcia o układaniu diety , czytałem przyklejony temat jednak nic nie dało rady z niego ułożyć ;) Otóż , ostatnio ćwiczę taekwondo , dodatkowo robię sobie treningi w domu (pompki , brzuszki , drążek i takie tam ) . Żeby to wszystko udoskonalić potrzebna mi jest dieta . I kieruję się do Was z prośbą . Czy moglibyście mi ową dietę ułożyć ? Mam 16 lat , 187 cm , waga 87 kg .Z góry dziękuję
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1505 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22139
Niestety nikt Ci tutaj diety nie ułoży...
Poczytaj podwieszone tematy w dziale Odzywianie, oblicz dzienne zapotrzebowanie kcal, postaraj sie coś ułozyć i załóż temat do ewentualnej porekty :) pzdr.

Trening masa/rzezba?

Zmieniony przez - jarosz517 w dniu 2009-09-08 21:19:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 118
Rzeźba ... Kurde , szkoda , że nikt nie ułoży ;/ Jednak gdyby ktoś był dobrego serca to bym się nie obraził ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1505 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22139
Poczytaj troszke to nie boli :)
Jedz twarogi mięso kurczaki jogurty naturalne pieczywo pełnoziarniste itp itd... jest pełno tematów takich jak twój albo takich ze ktos wkleja diete do sprawdzenia... i ktos odpowiada to i to zamienic to wywalic itp, i czytając te tematy zdobywasz wiedze i na jej podstawie mozesz cos wywnioskowac i ułozyć sam ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 118
Ok , dzięki za pomoc ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jajeczka :D

Następny temat

Ocena diety na masę

WHEY premium