SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta , Trening

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam , Chciałbym zapytać czy dzięki ćwiczeniu w domu typu , pompki , brzuszki , przysiady i raz na czas jakieś bieganie uda mi się trochę zwiększyć masy? Bo Mam 17 lat , 183 CM , i wyglądam jak patyk ? I nie wiem jaką dietę sobie ustalić , Pomoże mi ktoś?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
Zapytaj też innych, mogą Ci podpowiedzieć wiele więcej ode mnie ;)

W każdym razie cokolwiek będziesz czynił to powodzenia.

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
Masę buduje się w kuchni, treningiem ustalasz kierunek docelowy (np. siła/masa/redukcja...)

Żryj dużo węglowodanów (ryże, kasze, makarony, pieczywo, owoce, warzywa...), możliwe, że zaczniesz nabierać masy.


To tylko podstawowo. najlepiej zarejestruj się i zajrzyj do działu Odżywianie. Tam pomożemy Ci dużo dokładniej.

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52
Dzięki FanC , Założyłem konto :)

Początkujący :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52
Moja waga to 60kg , Chciałbym troszkę przytyć , a Czy też trochę bym się podbudował ćwiczeniami w domu? Pompki itp

Początkujący :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
Zapoznaj się z działami i podklejonymi w nich tematami, za moment dopiszę Ci na temat treningu.
https://www.sfd.pl/Trening_w_domowych_warunkach-f308.html
https://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html 

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
To co pisałem - masę zrobisz w kuchni :)
Masz pełno informacji co, ile i jak jeść. Skoncentruj się oczywiście najbardziej na węglowodanach.


Czy uda się nabrać masy w domowych warunkach? Uda się. Lodówka na plecy i robisz pompki

A poważniej, kilka serii pompek po 12-15 z różnym rozstawem ramion, spięcia tułowia leżąc na brzuchu, brzuszki klasyczne i różne ich odmiany, przysiady z wąsko i szeroko rozstawionymi nogami, "pompki" na triceps z użyciem poręczy/krzesła. Jakbyś dorwał drążek to już więcej Ci do szczęścia nie potrzebne.

Spróbuj zapakować nawet plecak z książkami na plecy i już masz 10 kilo balastu, które pomoże w zruszeniu mięśni. Śmiesznie brzmi, ale na tym polega trening bez siłowni, bez sprzętu.

Czy da się zrobić masę w taki sposób? Ogólnie tak, nie licz na mega efekty, ale kilka kilo mięska masz szansę nabrać, jednak w 80% z diety a ledwo w 20% z treningu.

Zmieniony przez - FanC w dniu 2012-08-12 23:46:51

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52
Bardzo Ci Dziękuję , może uda mi się w tym wszystkim połapać , Bardzo mi pomogłeś ;)

Początkujący :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52
Mam jeszcze pytanie czy jak bym Ćwiczył w domu to brać jakąś kreatynę lub białko?

Początkujący :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
Kreatyny nie, a białko to uzupełnienie diety (nawet nie u sportowców, a przeciętnych, dbających o dietę osób). Jeśli masz dużo dobrego mleka, to białko typu WPC śmiało bierz.

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52
a Trening w domu to najlepiej wieczorem czy to obojętne?

Początkujący :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
Po treningu zaleca się zjeść porządny posiłek :) Wieczorna pora, po której wrzucisz ogromną kolację powinna być ok, jednak to zależy od Ciebie.

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Capueira

Następny temat

Dieta , Trening , Waga

WHEY premium